Egyéb

Ár:   $12   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2020. január 29.

Ár:   $12
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű fizikai fényvédő, mely fehér réteg hagyása és olajos érzet nélkül megvédi a bőrt a káros UV-sugaraktól, miközben nyugtatja és erősíti a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bettiiyy

2020. március 5.

Nagyon vártam már ezt a fényvédőt, mert mostanában nagyon szereti a bőröm a keramidos dolgokat, és az INCI-jével sem volt bajom.
Sajnos a tubus csak 40 ml-es, de úgy tudom, az új fényvédőknél Koreában erre lehet mostantól számítani. Szomorú, mert az ára olyan, mintha 50 ml-es lenne.
Úgy tudom, ez fizika fényvédő, amiket én annyira nem szeretek, mert állandóan attól félek, hogy lekenem magamról. :)
Könnyen kinyomható a tubusból, jól szabályozható, mennyire van szükségünk. Kellemes állagú, fehér krém, enyhe mentolos illattal, amit kellemesnek találok. (Érdekes, mert az INCI-ben nem találom azt az illatot, amit érzek.) Jól kenhető, minimális fehér réteget hagy, de azt is könnyen beszívja kis idővel a bőr. Amivel nem tudok megbarátkozni, hogy a szemhéjamban megül, és egész nap ki kell ütögetni onnan a fényvédőt, mert folyamatosan visszaül a krém abba a részbe.
Fényes bőrt kapunk, én mondjuk szeretem, ha csillog az arcom, de van, akinek sok lesz, de le lehet púderezni. Nap végére viszont nekem a homlokomnál nagyon fénylik, és az is igaz, hogy már mindenhol sokkal jobban csillogok, mint felkenésnél. (Néha már én is azt érzem, sok.)
Télen érdemesebb szerintem viselni, mert... nem is azt a szót használnám, hogy kifejezetten testes fényvédő... de mindenképpen ápolja a bőrt, és nagyon védi. Egy szeles, csípős téli napon szerintem remek választás, de azért, mert ennyire táplálónak érzem - a bőröm télen simán elbírja krém nélkül, annyira védi- nyárra és jobb időre szerintem nem az igazi. (De lehet alá krémet kenni, mert nagyon jó barátok, és az alapozóval, BB krémmel se kukacoskodik.)
Örülök, hogy kipróbálhattam, mert jó kis fényvédőnek érzem, de én nem érzem magam biztonságban a fizikai fényvédőkben. Szerencsére nem meszel, csak minimálisan, ha sokat kenek fel (inkább két rétegben), de sajnos vannak hátrányai is, de téli időszakban szerintem mindenképpen jó választás lehet annak, aki kifejezetten fizikai fényvédőt keres. (Még mindig nem tudom 100%-ra, hogy az-e, de úgy gondolom.)
Négy és három csillag között gondolkodok, de inkább három csillag teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Négy és három csillag között gondolkodok, de inkább három csillag teteje.

Antioxidánsok: Forsythia Suspensa Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.