Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eszti98, Módosítva: 2013. december 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Normál

100% pamut

nagyerika28

2017. november 5.

Up: Kukában landolt!
A vattakorongot használom én is.Eddig imádtam, mert olcsó volt,sima a felülete,puha,vastag és egyben maradt.Most legutóbb amit vettem nem is hasonlít rá!Bordázott a felülete, vékony,szöszöl és széthullik.Valamint az eddig megszokott puhaság iszonyatosan dörzsöl,mintha nem is pamut lenne,hanem valami műszálas ócskaság.Nagyot csalódtam benne.......Az első széria simán 5 csillagos volt,de ez egy nagy nulla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Up: Kukában landolt!

Viki925

2016. július 26.

A téphető vatta nekem bejött, nem nyelte el a körömlakklemosót. Viszont a korong az borzalom, a 20 körmön lévő lakk lemosásához 3x annyi lemosót használtam ezzel a vattával... Nem éri meg a korongos vatta!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Ella

2016. május 26.

Régebben (kb. 10 éve) sokat használtam, de mikor Budapestre költöztem, átálltak a drogériásra. Meg voltam vele elégedve. Aztán a férjem vett nekem, mert épp kifutottam a vattakorongokból. Na, nem kellett volna. VACAK LETT!!! Nagyon kemény darabok vannak benne, dörzsöli az arcomat, a szememet, mindenemet! Még a körömlakkot sem tudtam vele rendesen lemosni, a körömágybőrt felsértette (pedig nehéz, mert alig van körömágybőröm), szóval hiába olcsó, ****. Messzire kerüljétek el, ha jót akartok magatoknak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Boombapple

2016. március 23.

Én ebből a letéphetőset szeretem.:) A korongossal az a baj, hogy szöszölődik és alig bírom leszedni az arcomról. De a téphetősért jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

diva96

2015. augusztus 26.

A korongot használom én is.Jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

A korongot használom én is.Jól teszi a dolgát.

LauraDorina

2015. március 11.

Vattakorongot használtam. Viszonylag elég gyakran, imádtam. Az utolsó két csomag viszont rossz minőségű. Igen , azt gondoltam pont egy hibás csomagot vettem ezért adtam neki egy esélyt, az utolsót. Csalódtam. Sok félét próbáltam, mindegyik rossz volt valamiért vagy horririsztikus áruk volt. Örültem, hogy megtaláltam, évekig használtam, most egy újat kereshetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

visontaivanda

2014. május 19.

A vattakorong verzióját próbáltam. Rögtön vettem két csomaggal a jó árára való tekintettel, de bár ne tettem volna! Szétmállik, szöszt hagy mindenhol, belement még a szemembe is. Gondoltam akkor elhasználom csak körömlakk lemosásra, de annyi szöszt hagy mindenhol, hogy utána lehetetlen lakkozni, a lakkba is szöszt találtam kézmosás után is... Végül fogtam és kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Szabszi.

2014. március 17.

Ezt nem használtam még, a korongot igen...ha más nem lenne, csak ilyen, akkor se venném újra. Körömlakkot szedtem le vele, illetve szemsminket, és szörnyű volt. A körmöm is és a szempilláim is tele voltak a szöszökkel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 17.

Battike

2014. január 10.

Ennek a korong alakú változata nagyon szupi puha és nagyon olcsó! A korongra adom az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.