Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: renszalai, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Felhasználható párologtatáshoz, fürdéshez, masszázshoz, borogatáshoz.

Kiszerelés: 10 ml

(A kép illusztráció, nem a megjelölt termék szerepel rajta.)

renszalai

2013. március 28.

230 Ft-ért vettem egy 100-as boltban, az üvegen nem jelzik pontosan, hogy mennyire megbízható, vagy, hogy 100%os tisztaságú lenne. Aggasztott is, hogy mennyire merjem használni, de mivel ilyen olcsó volt, nem tudtam neki ellenállni és megvettem. Valahol azt olvastam, hogy úgy lehet letesztelni egy illóolaj tisztaságát, hogy egy fehér lapra csöppentek belőle és ha nyomtalanul elillan az olaj, akkor megbízható. Eképpen teszteltem is és szerencsére átment a vizsgán.
Azóta vettem még citrom- és eukaliptuszolajat is ebből a márkából, és azok is átmentek a teszten.
Általában a levendulából és a citromból szoktam 1-1-et cseppenteni a tojássamponomba. A gyorsan zsírosodó hajam már kibír 3-4 napot, a hajhullásom megszűnt, és a makacs korpám is eltűnt. Volt, hogy hajmosás előtt hígítatlanul bekentem levendulaolajjal a korpás részeket és 2-szeri ismétlés után nyomtalanul eltűnt minden korpa a fejemről, amit ezelőtt csak a méregdrága Nizoral sampon tudott csak eltüntetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>