Egyéb

Ár:   1000   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papeerzsepi18, Módosítva: 2016. február 3.

Ár:   1000
Kiszerelés:   1kg
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

A sófürdőknél a bőr nem szárad ki, ugyanis a bőr külső szarurétegeiben a víz megkötődik, ezáltal a bőr természetes védőrétege megmarad, ezért nagyon ajánlatos száraz bőrnél. Sófürdőt kedv és szükség szerint vehetünk. Ne használjunk se fürdőhabot, se sampont, se szappant. A fürdés időtartama legalább 20 perc legyen. A fürdés után ne öblítsük le testünket, bőrünkről a vizet itassuk le. Pihenjünk ezután fél órát.

papeerzsepi18

2016. január 20.

Nekem van otthon, elég régen fel van bontva. Nem kell sok belőle, pénztárca barát. Tényleg selymes lesz a bőröm utána. Relaxáláshoz tökéletes választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.