Egyéb

Ár:   $11.50   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jemelja, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   $11.50
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Aura Cacia 100% Pure Tamanu Olajat fenntartható módon vonják ki a tamanu fa diójából Vietnámban. A smaragdzöld tamanu olaj erős antioxidáns esszenciális zsírsavak sűrű csoportját tartalmazza, és elengedhetetlen a bőr ragyogásának elősegítéséhez. Javasolt használat: test- vagy arcápoló olajként, tápláló haj és fejbőr masszázshoz, vagy a száraz bőr puhítására és táplálására. Nem tartalmaz szintetikus konzerválószert, színezéket vagy illatanyagot.
A tamanu olaj hatóanyagai gyorsítják a sebgyógyulást, és az egészséges bőrnövekedést. Gyógyítja a sérüléseket, enyhíti a látványos és maradandó hegek szerkezeti határait. Előnyei jól ismertek délkelet-ázsiában, ahol minden féle-fajta bőrproblémánál használják.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil