Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: redrick, Módosítva: 2020. január 20.

Kategória:   Egyéb

Az Aurecon fülspray természetes, kíméletes ionizált oldat, mely anélkül bontja fel a fülzsírt, hogy a dobhártyát vagy a külső fül hallójáratot irritálná. Különösen a mindennapos higiéniára ajánlott, megelőzi a hallójárat fülzsír felhalmozódása miatti eltömődését és csökkenti a fülzsír túltermelődését.

Nicole88

2018. július 16.

Nagyon jó termék, mindenkinek ajánlom! Elég neki pár perc, és már teszi is a dolgát. Kíméletes, mégis hatásos. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

redrick

2017. július 12.

Nagyon jó vétel! Online rendeltem 2*50 ml-es kiszerelést, azóta hetente-kéthetente használom, azonnal oldja a zsírt, viszont utána egy-két napig még folydogál a fellazult lé, főleg alváskor, tehát az Audisprayvel ellentétben ez csinál valamit, azonban aki hosszú idő óta elhanyagolta a fültisztítást, ne várjon csodát két perc alatt, folyamatos fülhigiénia-fenntartásra szolgál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.