Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros

A teafaolaj Ausztráliából származik, ahol az őslakosok évezredek óta használják gyógyításra. Elsősorban fertőtlenítő és gombaölő hatása miatt érdemes kipróbálni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

6vilag

2021. május 23.

Tökéletesen elégedett vagyok vele, mert rengeteg mindenre lehet használni. Pedikűr utáni lábfertőtlenítésre, szúnyog csípésre, pattanásra is tökéletes. Most leginkább arra használom, hogy az esti lábápoló krémbe teszek pár cseppet, és így dörzsölöm át a lábam. Én imádom az illatát (régi,dohos lépcsőházra emlékeztet... ), de sajnos a férjem gyűlöli, és minden este megőrül ettől. Nem tudom miért jó ez, de szeretem.
Azt hiszem legközelebb is ezt a márkát választom, árban nagyon jó, majdhogynem verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 23.