Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tric, Módosítva: 2019. április 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Mi a különbség egy hagyományos műanyagnyelű és egy bambusznyelű fogkefe közöttő A fogaid tisztán tartásával kapcsolatban semmi. A sörte pontosan ugyanolyan, mint más fogkeféknél. Használd ugyanúgy! A különbség az, hogy a más kidobott bambuszfogkefe nyele pár hónap alatt lebomlik a természetben, és azt egyáltalán nem károsítja, mert természetes anyag, ezzel ellentétben a hagyományos műanyag fogkefe nyél esetében ez 50-450 év is lehet. Ha óvni szeretnéd a környezetet, használj mindig bambusznyelű fogkefét!"

mafalda

2020. május 21.

Sajnos nagyon nem, a feje médium ami nekem kemény, ráadásul zavar a fa olyan fura érzés használni mintha a nyelvemen egy fa darabot huszkodnék, na jó azt is teszem... ja és olyan idétlenül van kialakítva hogy a végén kilóg a fa a sörték után. Így a hátsó fogaim tisztításakor már a torkomat piszkálja kb... csak a környezetvédelemre jár a pont....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

dunaimano

2019. november 6.

Vettem egyet a férjuramnak, amikor ideje volt a fogkefe cserének, de sajnos nem néztem utána rendesen előtte, honnan érdemes milyet venni. A férjem a keményebb, minimum közepesen kemény sörtéket kedveli, ezt teljesíti is. A kefe alakja semmi különös, én mondjuk szeretem, ha kicsit tömöttebb, de nem volt sok választási lehetőségem. A bambusz a fogkefe tartóban nem szárad meg, ezért a szára mindig nedves marad. Ami viszont nagyon zavar, hogy ez a cég nem lekereshető. Ez most hülyén hangzik, de szeretném, ha nem veszélyeztetném a környezetet a fogkefémmel - és lehet, hogy nem is, de erről nem tudok semmit, mert csak a magyar forgalmazó van meg. Hogy milyen körülmények közül jön a fogkefe, ki gyártja... Szóval ezt így greenwashingnak érzem picit. Persze a google-nél mehettem volna messzebb, pl. felvehettem volna a magyar forgalmazóval a kontaktot, hogy mégis mit tudnak, ki ez a cég, honnan van a bambusz, fenntartható forrásból származik-e... Nem tettem. De vannak megbízhatóbb cégek, de legalább nem noname fellelhetetlenek, legközelebb inkább őket támogatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

greetii

2019. szeptember 24.

Szeretem használni ,a sörtéi megfelelőek de a fő szempont amiért ezt választottam az az volt hogy nem műanyag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

klaudia82

2019. április 24.

Szuperül tisztítja a fogamat és a környzetet sem terheli! Szuper kombo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Szuperül tisztítja a fogamat és a környzetet sem terheli! Szuper kombo!