Bano

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2020. április 14.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Lábápolók

A láb, de különösen a sarok külső környezeti behatásoknak és fizikai megterheléseknek egyaránt kitett bőrfelület, mely természetes zsírosodási folyamatának megbomlása után keményedésre, repedezésre hajlamos. A Doktor Sarokbalzsam mindennapi használata a száraz, repedezett bőrt ápolja, puhává varázsolja.

Bradshaw

2020. július 3.

Inkább nyáron használom, szandás időszakban, mert nagyon ki tud száradni a sarkam. Szépen hidratálja. Este szoktam bekenni a lábaim. MásnaprA érezhetően puhább. Az ilyen krémeknek az illata engem nem zavar. Csak a lábamra kenem... Én már többször is újra vettem. Nekem ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Bonnieoo7

2020. június 23.

Ahhoz képest, hogy Krémmánia top5 termék egyike... nálam nem annyira nyerő. 🧐 Persze elég kemény a sarkamon a bőr - így nem is csoda, hogy nem bír el vele. Önmagában nekem ez kevéske, de attól másnak még lehet jó! A "szagélmény" nem zavaró, bár fölöslegesnek tartom benne az illatanyagot. Legközelebb rászánom magam és megbolygatom 1 kis dörzsivel áztatás után. Így együtt már működnie kell! 💯

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

mano

2020. május 23.

Tényleg csodákat művel a száraz talpakkal! Igen zsíros, én este lefekvés előtt szoktam felkenni, utána pedig becsúszkálok az ágyig. Az illata szerintem finom, a rózsára emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

magiii

2020. május 16.

A legjobb sarok krém amit valah próbáltam. Nagyon tartalmas, az ára megdöbbentően olcsó, és csak ez vált be a néha nagyon repedezett sarkaimra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

IIvikiII

2020. május 12.

Az egyik olyan krém, ami régóta alapfelszerelés itthon. Legtöbbször este szoktam használni, mert tényleg elég zsíros, gazdag a textúrája, így nehezen szívódik be, de pont ettől olyan hatásos. Vízzel alaposan felpuhítom a talpam, sarokreszelés és mehet rá a krém, vastag zokni és reggelre pihe-puha lesz a talpam. Rendszeresen nem használom, csak habkövezés után, a hatása pár napig érezhető. Az illata kicsit furcsa, de azt nem mondhatom, hogy zavarna, főleg, hogy cserébe puha talpakat ad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

doritect

2020. január 15.

Extrém száraz a bőröm, a sarkam borzasztóan ki tud repedezni ha nem ápolom kellően. Ebből kifolyólag rengeteg különböző sarokkrémet kipróbáltam és fényévekkel ez az egyszerű termék vált be nekem legjobban.
Az állaga nagyon sűrű, az illata egyszerű de kellemes. Inkább alkalmankénti plusz ápolásra javaslom, napi használatra egy kézkrém vagy testápoló tökéletesen megfelel.
Én fürdés után használom, a lereszelt és a víztől megpuhult sarkamat jól megkenegetem és ráhúzok egy vastag puha zoknit. Szerintem száraz bőrre felkenve kevésbé működik.
Évek óta újraveszem, szeretem, hogy olcsó és egyszerű de nagyszerű! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Évek óta újraveszem, szeretem, hogy olcsó és egyszerű de nagyszerű! :)

umpalumpa

2020. január 13.

A hatása nagyon jó és hosszú ideig tart. Alkot egy réteget a bőrön, ami sokáig védi a száraz talpat. Most télen nagyon szeretem, mert a zokni kötelező és az felfogja a zsíros részt. A kezemről nehezen is mosom le. Több napig képes puhán tartani a bőrt, emiatt nem is kenem minden nap. Talán a reszelést is ritkíthatnám, ha rendszeresen kenném a sarkamat vele.
Nyáron nem fogom nappal használni, csak éjjelre a csúszkálóssága miatt.
Az illata, a kisfiam szerint, Almdudler üdítős :) Nekem sincs vele bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Nyáron nem fogom nappal használni, csak éjjelre a csúszkálóssága miatt.
Az illata, a kisfiam szerint, Almdudler üdítős :) Nekem sincs vele bajom.

vvv

2019. szeptember 18.

Imádom!
Hihetetlenül olcsó és nagyon hatásos.
Szeretem, hogy van egy enyhe, de nem tolakodó citromfüves beütésű illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Imádom!
Hihetetlenül olcsó és nagyon hatásos.
Szeretem, hogy van egy enyhe, de nem tolakodó citromfüves beütésű illata.

Bettu

2019. március 30.

Nekem tetszik az illata. Puha lábakat varázsol, de szerintem gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Nekem tetszik az illata. Puha lábakat varázsol, de szerintem gyorsan fogy.

emb1p3

2018. december 17.

Faék egyszerűségű, olcsó, masszív, zsíros krém éjszakára, hogy reggelre csodát tegyen. Az illatát nem gondolták túl, kicsit állott citrombuké, de úgyse szaglászom a lábam álmomban. Mindig kell lennie otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Hidratálók: Lanolin, Glycerin

Sárgásbarna, alkoholos folyadék, aminek fertőtlenítő hatása van, így véd a fertőzések ellen. Nem szabványos INCI név.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0