Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

A Beauty Breast kapszula hatására a test fokozza / újra termeli az ösztrogén hormont, ami a mell szövetének feszességéért és a mellek növekedéséért felelős. Tisztán növényi alapú természetes szer, nem tartalmaz ösztrogént és hormonokat. Hatására a mellek szebbek és feszesebbek, átlagosan egy-két mérettel nagyobbak lehetnek. Rendszeres szedésével akár már pár hét elteltével érezhető a pozitív változás.

horiniki

2019. február 28.

Most fizettem be egy három hónapos kúrára. Előtte bustural krémet használtam, 3 tubus fogyott. Kicsit nőttek tőle, nem olyan figyelemre méltó,de lehet ha fél évig használnám hatásosabb lenne. A BB kapszulát egy hete kezdtem, minimális feszülés van, szemmel látható eredmény még persze nincs. Majd beszámolok róla ha lesz. De persze szerintem az sem mindegy hogy ki szedi, milyen állapotban vannak a mellei, hány éves, hogyan reagál a szervezete stb. Nyilván egy huszonéves egyébként sem túl rossz állapotban lévő mellekkel nagyobb reményeket fűzhet minden ilyen termékez, mint egy változó korban lévő nő, mondjuk 3 gyerek szoptatása után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

annajeney

2018. január 11.

Ez egy... alapos pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Ez egy... alapos pénzkidobás.

wildrose222

2015. június 4.

Teljes pénzkidobás volt..... egy centimétert sem nőtt a mellem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

Teljes pénzkidobás volt..... egy centimétert sem nőtt a mellem

Scatty

2015. május 23.

28 évesen a melleimre tekintve mind a mai napig tininek érezhetem magam... Mindig is zavart, hogy a természet "mellesleg" ilyen szűkmarkú volt hozzám, azonban mivel nem szerettem volna soha mű-ciciket, így próbáltam megbarátkozni velük, de azért mindig mozgatott a mellnövelés lehetősége.
Gyakorlatilag évek óta szemeztem ezzel a készítménnyel, és most végre rászántam magam, hogy ki is próbáljam, hátha segít.
Próbaképp 1 havi adagot rendeltem, ha bármi pozitív változást észlelek, be fogok ruházni a csomagra (3 havi adag + krém).
Megelőlegezek 4 csillagot, majd huzamosabb használat után okosabb leszek.

2015.05.21.: ezen a napon kezdtem el szedni, a kezdő állás 86 cm (ami leginkább a széles hátamnak köszönhető).
2015.05.23.: 88 cm... elb*sztam volna a kezdő méretszkedést...?! Látványban még nincs különösebb változás, bár nyilván 2 nap után még nem is tudok csodát várni, de kicsit mintha feszesebb/masszívabb lenne... Nyilván ezt befolyásolhatja a ciklus is, de azért bizakodom, hogy a bogyó kezdett aktívkodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Megelőlegezek 4 csillagot, majd huzamosabb használat után okosabb leszek.

pixybaba

2014. szeptember 22.

Régen szedtem, kb. 2-3 hét elteltével kezdtem érezni, hogy duzzadtabb lett a mellem, mint menstruáció előtt, csak kicsit jobban. Viszont hiába rendeltem az újabb adagokat, nem lett nagyobb, sőt. Mintha egy idő elteltével visszacsökkent volna ez a duzzadtság, egyszóval nem volt tartós az eredmény, pedig már kezdtem örülni, hogy milyen jó árban találtam mellnagyobbító készítményt. Kicsit megbolygatta a menstruációs ciklusomat, úgyhogy inkább nem szedtem tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopherol, Folic Acid, Biotin, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Nem esszenciális aminósav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.