Egyéb

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   35 adag   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. június 18.

Ár:   12 990 Ft
Kiszerelés:   35 adag
Kategória:   Szépségvitaminok

"Küzdd le az öregedés látható jeleit és őrizd meg szépséged könnyedén és finoman! A fiatalság forrása nem más, mint a HAIRBOOM halkollagén, amely egyszerűen fordíthatja vissza az idő kerekét!"

Málna ízű halkollagén italpor hiarulonsavval, C- vitaminnal, édesítőszerekkel. Prémium minőségű Naticol® kollagénből. 35 adag.

1 adagban: 5000 mg kollagén, 100 mg C-vitamin, 50 mg hialuronsav.