Egyéb

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   35 adag   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. június 18.

Ár:   12 990 Ft
Kiszerelés:   35 adag
Kategória:   Szépségvitaminok

"Küzdd le az öregedés látható jeleit és őrizd meg szépséged könnyedén és finoman! A fiatalság forrása nem más, mint a HAIRBOOM halkollagén, amely egyszerűen fordíthatja vissza az idő kerekét!"

Málna ízű halkollagén italpor hiarulonsavval, C- vitaminnal, édesítőszerekkel. Prémium minőségű Naticol® kollagénből. 35 adag.

1 adagban: 5000 mg kollagén, 100 mg C-vitamin, 50 mg hialuronsav.

Beth

2021. szeptember 3.

Az íze kicsit mű, de meg lehet szokni, 1 hónapja fogyasztom már. A bőrömön semmi változást nem láttam, viszont a körmöm és a hajam mintha erősebbek lennének tőle. Azt vettem észre, hogy kevesebb hajam hullot ki, mióta használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Limmi

2021. szeptember 3.

Körülbelül 3 hete fogyasztom rendszeresen, kicsit féltem, hogy halból van, de semmit nem lehet érezni szerencsére. Hosszú távú hatásairól később tudnék beszámolni, de amit észrevettem, hogy a körmeim erősebbek lettek tőle, nem rossz termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Saranhuone

2021. szeptember 2.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit ezúton is köszönök. Én még nemrég kezdtem el fogyasztani, először elhasználtam a meglévő kollagénemet (Pure goldot eszem általában), aztán egészségügyi okokból nem használhattam kollagént még kis ideig, szóval most még csak 2 hete fogyasztom. Az íze jellegzetes műmálna, olyan pezsgőtablettás, tudjátok. De ez megszokott, lényeg hogy a kollagén saját íze és legfőképpen a szaga, amitől rosszul vagyok, nem érződik rajta. Könnyen oldódik, elég csak elkavargatni. Mivel én alapból fogyasztok kollagént, nem tudom, hogy adott-e pluszt az előzőhöz képest. Általában ha 2 hétig nem használom, érezni szoktam a hatását az ízületeimben, de mivel most nem figyeltem meg semmi ilyesmit, ezt a hatásának tudom be, tehát helyettesítette a másik terméket. Alapvetően sosem a szépségre gyakorolt hatása miatt szedtem kollagént, viszont tény hogy a körmeim erősebbek tőle. Összességében örömmel fogom elhasználni, viszont nem hiszem, hogy meg is vásárolnám. Ahhoz nekem túl drága, a Pure gold harmadennyibe kerül és nem érzek különbséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

a12smuk

2021. szeptember 1.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, aminek nagyon örültem, köszönöm szépen :)
Az ízén érezhető egy kicsit hogy mű, de nincs semmilyen mellék/utóíze és könnyen oldódik.
Nekem a körmöm nőtt tőle sokkal gyorsabban és szebb, erősebb is lett, a hajamon annyi változást vettem észre,hogy kevésbé hullott.A bőröm a régi, bár szerintem ahhoz nem egy doboznyit kellene elfogyasztani, hogy változást lássak.
Nem hiszem, hogy újravenném, mert meguntam az ízét mire elfogyott, de ez nem a termék hibája, természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, aminek nagyon örültem, köszönöm szépen :)

Jules

2021. szeptember 1.

Bár egyáltalán nem vehető észre a hal íze, számomra nehezen megszokható. Erőteljes "mű" málna íze van. Az oldódása rendben van, szerintem ez vállalható.
Különösebb hatását viszont nem tapasztaltam, így az ár-érték arányt egyelőre kedvezőtlennek tartom, de tesztelem tovább, és update-elek, ha változást tapasztalok. Köszönöm a lehetőséget a tesztelésre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

HyperBunny

2021. augusztus 23.

Szintén tesztelésre kaptam, a bő fele már elfogyott, de ha a maradék időben változna valami, frissítem a véleményem.
Örültem a lehetőségnek, mert már egy ideje szemeztem a mostanában nagyon trendivé váló kollagénitalokkal, de venni még nem sikerült.
Féltem, hogy halból van, mert soha életemben nem bírtam a halnak se a szagát, se az ízét, ebből a szempontból abszolút pozitív a termék, semmi halas érzete nincs tényleg.
Az oldódása rendben van, nyaraláson pohárban kevergettem, úgy azért nem volt tökéletes, shakerben jól oldódik, de nagyon felhabzik. Mindkét esetben érdemes pár percig állni hagyni fogyasztás előtt.
Az ízét meg kellett szokni, de nem borzasztó, olyan tipikus pezsgőtablettás-pez cukros málna. Azért nem mondom, hogy örömmel várom miatta az estét, de ittam már sok rosszabb táplálék-kiegészítőt (pl. egy biotech clear whey-nél szerintem finomabb).
Különösebb hatását nem tapasztaltam ennyi idő alatt, talán nem szárad annyira a szemem? De lehet csak beképzelem. Nagy csodát pár héttől nem szabad várni. 🙂
Az biztos, hogy kipróbáljok más fajta kollagént is ha ez elfogy, de valószínűleg nem ennél a típusnál maradok hosszú távon, mivel az árát kicsit túlzásnak tartom. Kivéve, ha valami csodát tapasztalok, ami nélkül nem tudok élni.

Update: Elfogyott, most collapinket iszom és meg kell mondjam, ez sokkal jobban oldódik (hatóanyagra viszont kevesebb és jóval drágább). A bőröm egyébként sokat javult, az arcomon a hegek szépen elhalványodtak, ez valószínűleg elsősorban a kollagén hatása. Úgyhogy folytatom a kollagének tesztjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

ciska

2021. augusztus 2.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is tesztelésre kaptam a terméket amit ezúton is nagyon szépen köszönök! :)
Az oldódásával szerintem nincs probléma, könnyen oldódik akár pohárban akár shakerben keverve. Az íze kicsit műnek tűnik, de nem zavaró és szerintem teljesen iható kategória. A hatásával kapcsolatosan nem tudok 100%-os véleményt mondani, mert előtte is használtam egy másik márka termékét, de véleményem szerint ez is pozitív lehet. Amikor elfogy az egész doboz akkor lehet hogy fogok még jelentkezni. :)
Általában én este szoktam lefekvés előtt meginni, de nem találtam erre vonatkozóan semmilyen leírást. A krémmánia előtt nem találkoztam még ezzel a termékkel, gondolkozom rajta hogy tartós lesz nálam, viszont az árát kicsit magasnak tartom.
Egy próbát azért mindenkinél megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Egy próbát azért mindenkinél megér :)

Arianne

2021. július 31.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit még egyszer nagyon köszönök!
Már próbáltam más márkák kollagénjét is, ízre eddig ez tetszik a legjobban. Nincs kellemetlen, édesítős, émelyítős utóíze számomra.

Shakerben sokkal jobban oldódik, mint kiskanál és pohár kombinációval, de ezt nem érzem annyira nagy problémának.

Annak külön örültem, hogy szoptatós kismamaként is fogyaszthatom. Úgy érzem szükségem is lesz a kollagén erejére a császáros hegek - főleg a belső - gyógyulása szempontjából.

Eddig meg vagyok elégedve a termékkel, kb a felénél tartok.
Később jövök még updatettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit még egyszer nagyon köszönök!

Eddig meg vagyok elégedve a termékkel, kb a felénél tartok.
Később jövök még updatettel.

fflora0923

2021. július 21.

Tesztelésre kaptam aminek a lehetőségét mégegyszer köszönöm!
Kb a felénél jàrok. Az eddigi tapasztalataim alapján ízre nagyon finom. Jól oldódik nyilván shakerban jobban,de a pohárban kanàllal keverve sem vèszes! :)
Hatásában több dolgot vettem észre : az arcomon lévő pattanás szadizás utáni sebesülések és a szúnyog csípések gyorsabban eltüntek. És a körmöm is erősödött.
Ahogy elfogyott még frissítem a véleményen a tapsztalatokkal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Tesztelésre kaptam aminek a lehetőségét mégegyszer köszönöm!
Ahogy elfogyott még frissítem a véleményen a tapsztalatokkal. :)

Exotic

Korcsoport: >54
2021. július 11.

Tesztelésre jelentkeztem és nagy örömömre meg is kaptam egy doboz Hairboom Beauty drink málnaízű halkollagén italport. Kellemes koktél készíthető belőle. Két hét után észrevettem a jótékony hatását, a bőröm puhább, kellemes tapintású lett. A körmeim gyengék, töredezésre hajlamosak voltak, most sokkal egészségesebb kinézetűek és nem törnek könnyen. A hajam hullott, hajmosáskor nagy, ijesztő mennyiséget vesztettem el. Mióta ezt a csodás italport fogyasztom mérséklődött a hajhullás és megjelentek a bébihajszálak is :) Mindenkinek ajánlom, szuper készítmény. Ha elfogy, vásárolni fogok és ezentúl rendszeresen fogyasztom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 11.