Beauty Glam

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Használatával a bőr egyenletesebb lesz, a pigmentáció csökken és javul a bőr rugalmassága.

Ár: 1000 Ft , Eladó: tara95
Állapot: A képen, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes v posta

Losy80

2020. május 28.

Első C-vitaminos JÓ szerumom, maradok is ennél egy darabig. Kb. az 5-et hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

anneshirley

2020. május 26.

2. üveggel használom, amihez hozzátartozik, hogy kevés az ilyen könnyen elérhető, minimál, de szép összetevős és kedvező árú termék. Általában reggelente tapicskolom fel fényvédő alá. Eléggé sűrű-ragacsos állagú (gondolom, a hialuronsavtól), de annyi baj legyen, mert hamar beszívódik, és sminkkel se veszett össze eddig. Jó hidratáló réteg, kicsit feszesíti az összképet. Bónuszként képes megteremteni bennem azt a megnyugtató érzést, hogy kipipálhatom az oly fontosnak tartott C-vitamin és antioxidáns témát, és ettől egyszer majd bizonyára nagyon jó lesz nekem meg a bőrömnek (erre a képzetre ráerősít az enyhe citrusillat). Mivel alacsony az aktívumtartalma (5%), ezért érzékenyebb bőrűek is nyugodtan próbálkozhatnak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Boriskajuliska

2020. május 26.

Illatmentes, sűrű picit ragacsos szérum. Reggelente ritkán használom a smink alá az állaga miatt picit sok. Volt már jobb c vitaminos szérumom de nem rossz választás ha valaki ki szeretné próbálni, könnyen hozzáférhető. Rétegező rutinhoz "vastag", de +1 szérum és 1 krém variációban elmegy. Ára 3300.-

UP: Mint a párját, jöttem felpontozni! Szép kiegyensúlyozott lett a bőröm, a ráncok az éveimhez (50) képest nem túl mélyek számomra elfogadhatóak. Mivel a botox és társai nem jöhetnek szóba (baráti körben van plasztikai sebész és látom a függőségüket, az eredmény egy ponton túl kiábrándító) maradnak a szérumok és társai!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 26.

Rose23

2020. május 24.

Most fogyott el az első üveggel, kb 3 hónap után. Kb egyszerre kezdtem el használni a G&G 101 HA 5 Rich szérummal, először ezt viszem fel arctisztítás után, utána a hialuronsavas szérumot, majd jöhet sz arckrém. Reggelente nem mindig használom. Nem tudom megmondani, melyiknek köszönhetően, de talán a kombónak hála sokat javult a bőröm, jóval egységesebbnek tűnik. Amúgy nagyon érzékeny, rozaceás a bőröm (ami szerencsére "csak" pirosságban nyilvánul meg, másként nem), könnyen kipattog bármilyen kencétől, de most minden tetszik neki, amit használok. Ez a szérum se okoz semmi irritációt, sőt az államon sem jönnek ki kisebb-nagyobb pattanások, mint általában azért befigyel havonta 1-2. Amióta ezt használom, semmi. A téli száraz foltokat is sikerült teljesen felszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

pniki93

2020. május 14.

Legelső C vitaminos szérumom, nincs viszonyítási alapom. Imádom! Most fogyott el az első üveg, 3 hónapig tartott, minden reggel használtam és esténként akkor, amikor nem hámlasztottam (kb. heti 2-3-szor). Nedves bőrre viszem fel, utána jön rá a hidratáló (és fényvédő) és én így nem vettem észre, hogy ragadna (száraz bőrön simán el tudom képzelni). Már az első hét után látványos volt a változás, de gondoltam megvárom a véleményírást, amíg el nem fogy. Összességében javított a bőrképemen, élettel teli lett...szerintem ez a legjobb kifejezés rá. 4-5 óra alvás után is olyan volt az arcbőröm, mintha 9-10 órát aludtam volna. Kevesebb pattanásom van, hegek is gyorsabban gyógyulnak, bőröm is puhább. Árban nagyon jó, könnyen beszerezhető és tényleg jó összetevők, semmi felesleg. Most bontom fel a 2. üveget. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

b.brigi93

2020. május 11.

Elhasználtam egy üveggel, reggel és este is használtam.
Nekem bevált, a pattanás utáni hegeket szépen halványította.
Nagyon pihe puha arcbőrt eredményezett, de most the ordinary c vitaminos szérumát vettem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Elhasználtam egy üveggel, reggel és este is használtam.
Nekem bevált, a pattanás utáni hegeket szépen halványította.

rosiecheecks

2020. május 11.

Kellemes illata van hasznalatakor a boromnek olyan termeszetes glowy hatasa lesz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

tara95

2020. május 2.

Nagyon szeretem Judit szérumát, de a harmadik üveg (és a diák számára picit drágább ár) után pirosodott reggelente az arcom. Vagyis sok volt neki a 15% és itt fedeztem fel ezt a szérumot.
(Ez csak 5%)
Vegán, CF, olcsó, könnyen beszerezhető és mindenmentes. Le is csaptam rá 15% kedvezménnyel.
A csomagolás masszív, vidám és praktikus.
Sűrű, nagyon kijön a hialuronsav benne, icipici elég, kicsit nyúlós. Mivel ez egy stabil forumla, a dobozában tárolom a fürdőben.
Reggelente használom, nagyon szépen simít, feltölt, kellemes érzetet ad. Érdemes vizes tenyérrel használni, vízhiányos bőrre szuper :)

Up: már a második üveget fogyasztom, volt egy kisebb kihagyás. Ennek nincs különösebb oka azon kívül, hogy számomra a c vitamin nem olyan hatalmas nagyágyú mint sokaknál. Használtam már sok formulát, különböző erősségűeket is, nincs különbség, ha kenem ha nem. Ami miatt megtartom, az a hidratáló és antioxidáns hatása, valamint a lelki nyugalmam :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

(Ez csak 5%)
A csomagolás masszív, vidám és praktikus.

lovereira

2020. április 21.

Esténként használom, reggel más márkájú C vitaminos szérumot használok. Könnyen felszívódik, nem pattogzok ki tőle, és az ára más szérumokat tekintve az abszolút belefér kategóriában van nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

zsizmo

2020. április 18.

Pár napja használom reggel-este, eddig nagyon tetszik a hatása, sokkal egyenletesebb a bőröm. Miteszereket, pattanásokat nem okozott. Meglátjuk hosszútávon hogy muzsikál. Viszont egy pont már most mínusz mert a pipetta borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.