Beauty Glam

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Használatával a bőr egyenletesebb lesz, a pigmentáció csökken és javul a bőr rugalmassága.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Bravujke
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Törökbálint, fizetés: Személyes átvétel budai régió, posta, foxpost
risecskinlili

2019. október 12.

Nappalra használom és nagyon szeretem, egységes szép bőrképet ad. Éjszakára a Clear Skin Serumot használom nappalra pedig ezt és sokkal egészségesebb és szebb a bőröm tőlük. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

cintialaura

2019. szeptember 19.

Reggelente használom, szépen teszi a dolgát: lehúzza a pirosságot, egységesít és friss érzetet ad. Ragad, de mivel én teszek még rá hidratálót igy nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

fitfab

2019. szeptember 17.

Règóta szerettem volna olyan C vitaminos szèrumot kipróbálni, amiben sodium ascorbyl phosphate van, mert azt hallottam, h 5%-os koncentrációban vetekszik a benzoyl peroxide hatèkonyságával a pattanáskezelèsben. Èn ilyen hatásra számítottam elsősorban tőle ès eddig nem okozott csalódást. Átlagosan 1 nap alatt lehúzza a gyulladt pattanást, nekem ez most a holy grail arcápolóm :) Ad egy pici hidratálást is a gèles állaga miatt ès olyan egyenletesnek, ragyogónak látom az arcom használat után. Sokfèle termèket használok/tam, hámlasztókat, retinolt, de nekem eddig semmi nem hozott "wow" hatást, csak ez a kis jóság. Pluszban szuper, hogy nem kell külföldről rendelgetni ès nagyon pènztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Mobara

2019. augusztus 28.

Gél állagának köszönhetően könnyű eloszlatni, gyorsan felszívódik, a reggeli rutin részeként hidratáló alá használom. Szép egységes bőrképet ad, segít a pirosság és a pattanások gyorsabb elmulasztásában. Összességében elégedett vagyok, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

anikoannie

2019. július 20.

Az aranak megfeleloen hozza amit kell ugyhogy tokeletes! Hidrataloval fenyvedo ala elengedhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

havasikata

2019. július 11.

Könnyen beszerezhető, nem túl drága. Reggelente használom, a fényvédő alá, így segíti annak működését. Alacsony a C vitamin tartalma, de amit ígér, azt teljesíti. Külön jó pont, hogy családi vállalkozásban készül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Cicc1234

2019. július 3.

Reggelente, toner után szoktam használni, azon könnyű eloszlatni, gyorsan beszívódik. Ha teljesen száraz bőrre vittem fel, utána olyan furcsán darabosan száradt meg az arcomon. Egyébiránt "jóbőr" állagot hagy maga után, és úgy érzem, hogy segít is a szebb bőrkép elérésben, patti utáni sebek gyógyításában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Stanczi

2019. július 2.

Könnyed állagú, nem ragad sokáig de úgyis megy rá a hidratáló így nem zavaró, kevés is elég belőle. Valamelyest javít a piros foltokon, friss és egységes arcképem lesz tőle. Könnyen beszerezhető és az ára sem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

off06

2019. július 1.

Már egy ideje gondolkodtam azon, hogy beruházok egy C vitaminos szérumra és örülök, hogy a Müllerben ezt megtaláltam. Könnyű, kényelmes használni, nem zsírosítja az arcot, és az egyik legnagyobb plusz pont, hogy CF!🥰 Nagyon extra dolgot nem vettem észre a bőrömön, de ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

kisko

2019. június 22.

Pár hete használom, reggel rétegzem, állaga tökéletes, szépen beilleszkedik a többiek közé, sürü, kicsit ragacsos, de elmulik.
Nem volt elhanyagolva a böröm mostanában, de még így is látom a hatását: nincsenek vàratlan pattanások, derültebb, kipihentebb az arcom. Tudom, hogy nem ez a c vitaminok nagyágyuja, de ez a szerum egy kellemes, olcsó, konnyen beszerezheto darab, hosszú távra tervezek vele!

Update: a hosszu távból nem lett semmi, meguntam, elmúlt a hatása az üveg végére. Azért nem bántam meg, de egy csillagot leveszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.