Beauty Glam

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2020. július 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Használatával a bőr egyenletesebb lesz, a pigmentáció csökken és javul a bőr rugalmassága.

edina9989

2021. május 12.

Látványosan élettel telibb lesz tőle reggeletne a bőröm, a C-vitamin gyakori negatív hatásai nélkül. A foltjaim halványodtak, de több terméket is használok erre a célra, úgyhogy sajnos nem tudom, hogy az eredmény mennyire köszönhető neki. Nagy plusz, hogy elég besétálni a müllerbe és lekapni a polcról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

Kinga14

2021. április 29.

Update: használom egy ideje de nagyon nem vagyok oda érte. Szerintem aki hatást vár egy C-vitaminos szérumtól ne származékosat vásároljon, hanem ascorbin acid -eset. (Pl revoxban az van, de azt még nem próbáltam)

Az elején furcsa volt nekem az illata, de megszoktam. Pont volt pár pattanásom, így vártam a hatását, de nem olyan látványos szerintem. Garnier rózsaszín micellás vízzel nagyon felhabosodik, a biodermással viszont nem. Szerintem még kipróbálok más szérumot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

BlankaGroom

2021. április 12.

Majdnem az üveg végére értem, nem tapasztaltam hűha hatást, de nem rontott a bőröm állapotán. Egynek szerintem jó, de nembiztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Nigea88

2021. április 4.

Az itteni review-k miatt vettem, mert szerettem volna egy konnyebben hozzaferheto szerumot kiprobalni. Sok dragabb koreai es magyar c vitaminos szerumot probaltam mar, oszinten az az ejha-hatas sosem volt meg. Itt sincs, teszi a dolgat. En atontottem egy puritos pumpas flakonba, hogy ne kelljen nyitogatni, mindig csak par napra valo igy a furdoben van, a maradek a hutoben. Vizes az allaga, kellemes felkenni, biztosan elhasznalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

slytherclaw

2021. március 25.

Az egyetlen C-vitaminos szérum, amire jó szívvel gondolok vissza és szívesen újravenném. A tiszta aszkorbinsavat tartalmazó szérumok hajlamosak nálam irritációt okozni, illetve esti dupla tisztítás ide vagy oda, borzasztóan csúnyán oxidálódnak a bőrömön.
Ennél ilyen probléma nem volt, elhasználtam az utolsó cseppig. Az esetlegesen felbukkanó pattanások gyorsabban gyógyultak a használata mellett, a meglévő pirosas foltjaimon pedig láthatóan halványított.
Ha eljutok Müllerbe, mindenképpen újra fogom venni, befejeztem a kísérletezést magasabb százalékú, ám számomra használhatatlan szérumokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Rean519

2021. március 16.

Nekem ez a C-vitaminos szérum vált be a legjobban. Könnyen beszerezhető, tetszik, hogy picit sűrűbb, igy kenhetőbb, és plusz pont, hogy el tudpm használni teljesen, mert más márkáknál azt tapasztaltam, hogy hiába használom minden nap és tartom hűtőben, megromlik. Ez a termék viszont tökéletesen működik az utolsó cseppig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Annavictoria84

2021. március 7.

Érzékeny bőrömnek megfelelő, de semmi extrát nem csinál vele, legalább nem látványos, de ezt betudom annak, hogy ilyen jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 7.

Emma23

2021. március 3.

Eddig fél üveggel használtam belőle. A Revox c-vitaminos szériát cseréltem le erre. Nagyon jól esett a bőrőmnek. A pattanás utáni foltjaimat, pirosságot nagyon jól kezelte. Nem akarom egy darabig lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Viviennah

2021. február 4.

Első C-vitaminos szérumom. Teljesen meg vagyok elégedve vele! Hozza, amit ígér. Vízhiányos, száraz, pattanásra hajlamos bőrömet kezdi rendbe szedni. Reggelente használom alapozó alá. Amint felkenem láthatóan szebb és üdébb lesz a bőrképem. Halványítja a hegeket, a pattanásokra is használ, úgy vettem észre. A szalicilsavas szérummal együtt használom. Reggel ez, este a szalicilsav. Egyszer lehet kipróbálok egy magasabb C-vitamin tartalmú szérumot összehasonlításképpen, mennyivel tud többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

sztikke

2021. január 12.

A hialuronsavas társával együtt szoktam használni, kicsit ragadósabb a hialuronsavas szérumnál, ezért mindig összekeverem őket és úgy viszem fel a nedves arcomra. Nincs összehasonlítási alapom a C vitaminos termékekkel, úgyhogy nem tudom, hogy mennyire hatásos, talán annyit vettem észre, hogy kicsit egységesített a bőrképemen és a pattik helye hamarabb eltűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.