Beauty of Joseon

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 6900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Laylie, az összetevőket feltöltötte: polliposta, Módosítva: 2024. április 1.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 6900 Ft

2023-ban megújult változat!

• 76% zöld tea víz és 2% panthenol tartalmú szérum
  • Nyugtatja és hidratálja az arcbőrt
  • Segít mérsékelni az arcbőr túlzott olajtermelését
  • Használatával a bőr egészségesebbé, hidratálttá, selymessé és ragyogóbbá válik

Ár: 6800 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6900 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Beauty of Joseon Calming Serum Green Tea + Panthenol 30ml
Ár: 4370,-Ft , Eladó: naibar
Állapot: A képen látható mennyiség van a flakonban, Helyszín: Budapest II.ker, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost (+1499,- Ft), packeta (+1290,-Ft)
Ár: 5 000 Ft (+pk) , Eladó: bambuszka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen vagy előreutalással Packeta / Easybox / Foxpost

horvathszabinaa

2024. május 7.

Nagyon-nagyon szeretem. Szépen nyugtatja a pattanásaimat és a hegeimet egyaránt, nagyon jó hűsítő hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

Miane007

2024. április 1.

Finoman nyugtat, csodagyengéd szérum. Nálam szépen hidratál, gyorsan beszívja a bőröm. Egy szebb, egészségesebb arcbőrt eredményez reggelre. Szeretem-szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 1.

KissMicu

2024. március 19.

Szeretem, szépen nyugtat, kellemes használni, jól beszivódik és egyenletesebb arcbőrt eredményez, sok hatóanyagos rutinba szeretem néha csak ezt önmagában használni pihentetni a bőrt, viszont ami nekem negatív hogy nagyon hamar elfogy és ahhoz képest drága és nagy dolgot tényleg nem csinál, csak egyszerűen kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 19.

madri

2024. március 5.

Könnyen beszívódik, szépen nyugtat. A nagy gyulladásokkal nem tud mit kezdeni, de egész jól hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 5.

Syncron89

2024. január 24.

Elhasználtam egy üveggel, de semmit nem tett a bőrömmel. Igaz ártani se ártott, de felesleges volt. Pont azt érzem, mint amit előttem is leírtak. AZ illata friss és finom, de kb ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

epipremnum

2023. május 3.

Az én rutinomba feleslegesnek éreztem, nem éreztem semmi pozitív hatását, de kellemes használni és 3csillagot nem szívesen adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 3.

maple

2023. április 9.

Ez előtt a G&G Stress Less szérumát használtam az irritált és gyulladt pattanásokra, de nemrég lecseréltem erre kíváncsiságból. Szerintem mindig szerves része lesz a bőrápolási rutinomnak, mert nagyon megszerettem. Az állaga kicsit jobban tetszik, mint a Stress Less szérumnak, folyósabb és gyorsabban beszívódik. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki egy kellemes nyugtató szérumot keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 9.

SkincarebyZsofi

2023. február 11.

Nagyon kellemes szérum. Én érzem a finom, zöld-teás illatát. Teljesen nem oldja meg a gyulladásos pattanásokat, de sokat segít rajta. :) A bőröm pikk-pakk beszívja, híg, vizes állagú szérum.A csiganyálas esszenciával együtt szuper párosítás. Árát tekintve egy kicsit drágának tartom, mivel elég gyorsan elfogy, de a minőségével nincs gond. Olcsóbb alternatíva lehet Beta-Glucan szérum a nyugtatásra és kipirosodás ellen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 11.

Mütyesz

2022. április 6.

Kellemes kis szérum, de az összetevőket elnézve kicsit keveslem a hatását. Valószínűleg kifejezetten érzékeny bőrre lehet jó, kipirosodásokra, mert a pattanás okozta kis gyulladásokkal nem sokat csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

saraanna

2022. március 21.

könnyen pirosodó, érzékeny bőrre jobban bevált, mint bármi más

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

könnyen pirosodó, érzékeny bőrre jobban bevált, mint bármi más

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Methylpropanediol, Betaine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Az édesgyökér (licorice) kivonata. Kiváló bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő. Az atópiás dermatitisz (az ekcéma egy fajtája) és a hiperpigmentáció kezelésében is hatékony.