Egyéb

Ár:   $42   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2016. február 3.

Ár:   $42
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ráncok + bőrtónus javítása. Ásványi anyagokban és vitaminokban gazdag, alaszkai lazac ikra kivonatot tartalmaz.

Összesen 150 ikra, 30 napra elegendő nappali hidratáló & éjszakai krém adag

• Mint hidratáló krém: reggelente 2 ikra
  • Éjszakai maszkként: 3 ikra esténként

vfejes

2016. január 23.

Nos, éjszakai krém formában próbáltam, nagyon kellemes viselet. Ugyan erős virágillatú, de ez felkenés után meglepő gyorsan elillan. Szóval megnyugodhatunk, semmi hal szag... ;-) Emiatt kicsit idegenkedtem, de elég impozáns hatóanyagok vannak benne, beleszerelmesedtem a kiszerelésbe, bevallom őszintén. Tényleg nagyon szép a doboz, a vízhiányos, száraz bőröm beszippantotta seperc alatt. A folyadék, amiben az ikrák úsznak, jót tesz a vízhiányomnak, a bogyók pedig kocsonyaszerű zselés cuccok, eleinte képeztek egy réteget, de max 5-10 percig. Több oldalról támadom a májfoltokat, de most úgy láttam, hatásosan. Ez a krém egyébként elvileg világosítani hivatott, beleillik az elképzeléseim köze. Allergiát, kellemetlenséget nem okozott az érzékeny bőrömön, csak kellemes meglepetést reggel. Erős narancs színe van, ezt a lazac ikra kivonatban levő egyik összetevő okozza. Sajnos a pontos inci-t nem tudtam kideríteni, mert a dobozon csak koreai krikszkraszul van, pár blog írt róla, de nem volt erőm már ahhoz h melyik volt teljes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.