Egyéb

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biloba, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Különböző molekulatömegű hialuronsav formákat tartalmaz, többszörös és intenzív hidratálást biztosít a bőr felső, középső és alsó rétegében, miközben csökkenti a vonalak és a ráncok megjelenését, növeli a bőr rugalmasságát és keményebb és teljesebb megjelenés.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate