Egyéb

Ár:   €148   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jampiangel, Módosítva: 2020. február 13.

Ár:   €148
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tapasztald meg újra bőröd fiatalságát ezzel a korszakalkotó anti-ageing újdonsággal, ami szemmel látható eredményeket hoz számodra. Az EGF növényi eredetű replikáját tartalmazó szérum hatásosan csökkenti a bőr vonalait, ráncait, pórusait, miközben fokozza annak ragyogását. Gyorsan felszívódó formulájával mélyen hidratálja a bőrt.

Hipoallergén. Nem tartalmaz olajakat, parabént, illatanyagot és tartósítószert

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Barley sh-Oligopeptide-1

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.