Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Fitoterápiás gél izomfáradtságra, véraláfutásra, zúzódásra.

Homeopátiás készítmény.

Októberi Lány

2013. szeptember 13.

Most vettem a patikában, nem egészen 1000 forintért. Arra gondoltam, helyileg gyulladt pattanásokra, hegekre jó lesz, bár a betegtájékoztatón nem javasolják sérült, beteg bőrre, összetevői alapján szerintem nagy bajt nem okoz. Az árnika gyulladáscsökkentő, regeneráló hatású, az alkohol meg fertőtlenít...
Hát, nem vált be. Nem javított az óriási pattanásokon, sebeken. Mivel hűtőben tartottam, valamennyit hűsített, és a hiperérzékeny bőröm (nyomkodás utáni) duzzadását azért lehúzta. Szárít igencsak, de nem a jó értelemben, húzza-nyúzza a bőrt. Szóval, erre a célra nem vált be, odaajándékoztam a mamámnak, akinek zúzódásai lettek, mert elesett, szerencsére a baj nem komoly, de pont erre lett végülis ez a krém kitalálva. Én most itt 3 csillagot adok, de ha neki segít, mindenképp visszatérek "felcsillagozni":).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak