BrushArt

Ár:   5260 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Ecsetek

12 darabos.

Via84

2016. május 31.

Iparfümériáról rendeltem, szerintem ár -arányértékben egész jó, a nagyobb ecseteknek kicsit hullik a szőre, ami negatív ugyan, de annyira nem vészes! A szemhéj ecsetek viszont nagyon jók, könnyen lehet vele dolgozni! Kap egy erős négyest! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

Myra142

2015. január 29.

Az egész készletet megrendeltem, és bár mindet nem használtam még, de amit igen, azzal eddig nagyon elégedett vagyok :) Megy az 5 csillagocska :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

moldvaieva

2013. december 15.

Nekem a csomagból a pirosítóecset, porpúderhez való ecset és a szemöldök formázó van meg , könnyű velük dolgozni de azt vettem észre nem valami jó a minősége igaz nagyon olcsó egyenként de a minőség akkor is fontos, elkezdett hullani a porpúderhez való ecsetnek a szőre :S ezért csak 4 a másik kettő jónak bizonyult

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.