Butterfly Collection

Ár:   200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   16 ml és 18 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: kawa.kriszta, Módosítva: 2013. július 11.

Kiszerelés:   16 ml és 18 ml
Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 18 ml

Gabria

2019. október 17.

A legeslegrosszabb körömlakk, amit valaha használtam! Olcsó és nagyon rossz. Nem akar megszáradni, felkenve ronda még ha az üvegben szép is volt és a szaga valami borzasztó. Szörnyű ez a lakk. Kettő színem van belőle, de egyáltalán nem használom őket. Gagyi úgy, ahogy van. Valószínűleg nem szagoltam bele az üvegbe, amikor még a boltban voltam, mert ezekről messziről el lehet dönteni, hogy rosszak. Amikor pedig megláttam, nem néztek ki rosszul, úgyhogy becsapós a kicsike. Ráadásul az is lehetett volna intő jel, hogy hatalmas a mennyisége is, talán már abnormálisan is nagy. Soha többé Butterfly!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

bettina28

2018. szeptember 15.

Tipikus olcsó körömlakk. Nem ajánlom igazán, újra se fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Tipikus olcsó körömlakk. Nem ajánlom igazán, újra se fogom venni.

NaiLove

2016. február 24.

Nekem ebből a fehér van. borzasztó 1 teljes nap alatt se száradt meg. Teljes pénzkidobás!!! 1pont

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Mbarb04

2016. február 8.

Nekem három darab is van belőle. Egy rózsaszín, egy piros és egy fekete-fehér pöttyös. Az első kettő tökéletes, és viszonylag tartós is volt nálam. A pöttyözős viszont nehezen kenhető, és sokáig kell halászgatni a pöttyöket.
Az árát szerintem megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Az árát szerintem megéri.

kriszta04

2015. december 29.

Nagyon rossz. Büdös. Nem tartós alig látszik. Én egy világos rózsaszint vetem meg de olyan mint egy fedőlakk.
De viszont egy lila szin meg nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

De viszont egy lila szin meg nagyon jo.

Katie

2015. augusztus 2.

Borzalom. Egy világoskéket vettem, nagyon megtetszett a színe, de már akkor tudtam, hogy kuka lesz, amikor otthon kibontottam. Büdös (nem körömlakkszagú, hanem benzinhez hasonló), ragacsos, nyúlós. Nem szárad meg rendesen, még fél nap után is puha volt és ráncosodott, nem tudom, mennyi ideig kell egy helyben ülni és semmit se csinálni ahhoz, hogy simára száradjon. Még díszítéshez, pontozáshoz se jó, pedig a rosszabb minőségű lakkjaimat legalább arra el szoktam tudni használni. Szóval használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

hullócsillag

2015. január 25.

Ajándékba kaptam egyet 205-ös árnyalatban. A színe gyönyörű, de hihetetlen lassan száradt és rettenet büdös. A szag persze meg is marad, nem úgy, mint a lakk, ami második napra lepattogzott. A kiszerelés hatalmas, elhasználhatatlanul sok (18ml) és a teteje folyton beragad.
Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 25.

Soha többet.

B. Évi

2015. január 2.

Összegezve: nekem nem vált be.
2féle rózsaszín árnyalatom van belőle: 56-os és 140-es.
3 éve vásároltam, alig használtam őket és már nagyon sűrűsödtek néhány alkalom (1/2-1 év) után. Most készülök kidobni őket, mert már kenni sem lehet. :(
A 8ml-es üvegen csak a márkanév szerepel - gyanítottam, h. vmi "fedőlakk", v. díszítéshez használt sűrűbb lakkok lehetnek - mivel irreálisan gyorsan tönkrementek -, de erre való utalást nem találtam.
Olcsó, de számomra használhatatlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Összegezve: nekem nem vált be.
2féle rózsaszín árnyalatom van belőle: 56-os és 140-es.
Olcsó, de számomra használhatatlan volt.

Rela6

2014. szeptember 26.

Most vettem meg egy fehéret, ebben a pillanatban kentem föl, de a fedése... Fantasztikus! Ilyen jól fedő fehérem még sosem volt, 1 rétegben is elégedett lehetnék vele, bár a kis minimális csíkok miatt azért megy majd egy második is. És mivel szuper áron is vettem (280 Ft), ezért még jobban szeretem. :) Majd azért update-elek, ha többet használtam. :D

Update: Hamar lepattog, és a fehérnek a felszíne 1-2 nap után töredezik, nagyon csúnya lesz. A másik gond vele az, hogy folyton ráragad a teteje, alig bírom kinyitni, pedig díszítéshez sokszor használnám. Ezért mínusz 2 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

szaszu05

2014. augusztus 31.

Egyetlen ilyen lakkom van, egy gyönyörű rózsaszín. Egy rétegben is szépen fed, de 2 napnál tovább nem igazán bírja pattogzás nélkül. Több ilyen lakkot viszont biztos hogy nem veszek, mert hasonló árkategóriában vannak sokkal tartósabb körömlakkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol