Egyéb

Ár:   100 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboanita1991, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Ajakápolók

UVA es UVB fenyvedelemmel vedi az ajkakat a kiszáradástól.

carolinett33

2017. november 7.

Nyaraláson kaptam talán 160 ft volt egy kis balatoni boltban. a melegben szétolvadt de ez a legrosszabb dolog benne, nagyon jó az illata, hatása, teljesen megfelelő. Csodaszer? Nem. De 160 ft-ért parabén helyett E-vitaminnal van tartósítva, na ez viszont csoda! Újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

szaboanita1991

2016. október 3.

A képen látható fehér színű és egy rózsaszín van meg belőle. Az illatukat nagyon szeretem és szerintem a hatás sem marad el. Rúzs alapnak, vagy csak szeles, hideg időben felkenve is tökéletesen teszi a dolgát. Azt hiszem 290Ft volt két darab, szóval világbajnok az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate