Editt Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2014. január 27.

Tobbfele szinben. Applikatorral.

Talc 1 0Magnesium Stearate sz I h 1 0PPG-2 Mica

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Timóótea

2014. március 2.

Nekem barnába van 190Ft-ért vettem a 100asba.
Szeretem a színét elég természetes szépen csillog. Számomra könnyű a felvitel!
A hátránya hogy sajnos nem bír ki egy napot a szememen.Sajnálom de ennyiért nem is vártam többet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Nekem barnába van 190Ft-ért vettem a 100asba.
Szeretem a színét elég természetes szépen csillog. Számomra könnyű a felvitel!

arybaba2

2013. július 30.

Porzik es erosebben kell felkenni a festeket,mert nem túl pigmentált.a tartossaga se valami jo(alap nélkül).a duo szemhejpudere jobban bejon.Nem rossz,de nem az igazi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

Wiikii

2013. április 21.

Porzik, rengeteg sok csillám van benne, még kis mennyiséget használva is nehéz normális sminket létrehozni vele, még buliba is soknak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate