Egyéb

Ár:   €35   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: emeseee6, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   €35
Kategória:   Fog- és szájápolók

100% természetes, fogfehérítő hatású aktív szénpor.

Amiira

2019. december 1.

A rossmann ban vettem véletlen mert majdnem megvettem egy fogfehèrítő krémet de az eladó ezt tanácsolta mert ezt használja (és valóban a szószerint hófehèr fogai meggyőztek) no de azt nem említette hogy ennyire körülményes a használata.simán vízzel nem.jön le a mosdokagylorol egybol takaritani kell utána.valóban fehérít de olyan hű de nagyon nem.Úgy èrzem csak rövid ideig a fogmosás után tart..nem bírom naponta megismételni a műveletet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Eva98

2019. június 21.

Ajándékba kaptam, heti 1x használom egy jó ideje de nem tett a fogaimmal csodát.3 percig mosom, majd a fogkrémemmel még 1x átsikálom. Lehet ha gyakrabban használnám, segítene.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

emeseee6

2018. február 2.

Ajándékba kaptam,örültem neki,ki akartam már próbálni. Persze biztos ugyanaz,mint a gyógyszertári széntabletta ,de nem izgat. Én nagyon meg vagyok vele elégedve,látom a különbséget ,amikor használom és amikor nem. (Úgy szoktam a kezdeti 2 hét folyamatos után,hogy 1 hétig használom,aztán egy hétig nem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.