Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   €35   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: emeseee6, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   €35
Kategória:   Fog- és szájápolók

100% természetes, fogfehérítő hatású aktív szénpor.

Eva98

2019. június 21.

Ajándékba kaptam, heti 1x használom egy jó ideje de nem tett a fogaimmal csodát.3 percig mosom, majd a fogkrémemmel még 1x átsikálom. Lehet ha gyakrabban használnám, segítene.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

emeseee6

2018. február 2.

Ajándékba kaptam,örültem neki,ki akartam már próbálni. Persze biztos ugyanaz,mint a gyógyszertári széntabletta ,de nem izgat. Én nagyon meg vagyok vele elégedve,látom a különbséget ,amikor használom és amikor nem. (Úgy szoktam a kezdeti 2 hét folyamatos után,hogy 1 hétig használom,aztán egy hétig nem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.