Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: fanny---, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szemráckrém Q10-el és C-vitaminnal. Antioxidáns,sejtregeneráló,öregedésgátló, ráctalanító hatással. Fokozza a bőr anyagcseréjét. A C-vitamin antioxidánsként segíti a Q10 jótékony hatásait.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fanny---

2013. január 1.

Budapesten lehet kapni a Caruel Újlak Patikában(Bécsi út 34) Én és az anyukám már régóta használjuk ennek a gyógyszertárnak a kozmetikumait, és nagyon nagyon hatásosak, ugyanis a gyógyszerészek valóban beleteszik azokat az összetevőket amik ránctalanító,hidratáló hatásúak, nem csak mellérakják :) Látványos hatásuk van, csak ajánlani tudom szuper krém!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.