Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Virágos illat.

tundying

2017. március 22.

Tavasszal és ősszel szeretem viselni, kellemes, tiszta virágillat. Hétköznapra tökéletes. Ár-érték aránya csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Pampilla

2013. április 29.

Úgy érzem magam tőle,mintha a tengerparton lennék,és valami fini koktélt szürcsölgetnék.Nagyon jó az ára is,most épp akcióban van,1499.- forintért lehet megvenni az Aldiban,de teljes áron is csak 2ezer,eau de parfum,úgyhogy tartós is.Szerintem a forró nyárra ez remek választás volt részemről,szeretni fogom,már nagyon ki voltam éhezve egy ilyen vizes-enyhén virágos illatcsodára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 29.

karakumsivatag

2012. december 23.

Aldiban kapható parfüm. Ha jól olvastam az Aldi német nyelvű portálján, akkor a Cote d'Azur kreálta. Tavasszal feltétlen beszerzek egyet. Finom virágos, tisztaság illata van és meglepően tartós. Az ára pedig szuper. A másik kettő Aldis parfüm is nagyon finom, de ez kék különösen tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 23.