Egyéb

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: jubileum, Módosítva: 2022. március 4.

A legtöbb esetben a hölgyek arra panaszkodnak, hogy a bőrt csak pár napig színezi a festék, ezért az azzal kialakított forma sajnos hamar eltűnik. A CC Brow Henna viszonta bőrt is színezi, amely a megfelelő előkészítéssel és a szemöldök utólagos kezelésétől függően akár 14 napig is tarthat. A szemöldökfesték több mint 70%-ban természetes anyagokat tartalmaz, és 1 alkalmazással akár 6 hétig tartó intenzív színeket biztosít.

Alkalmazásához nagyon kis mennyiség is elég: 1 festés 0,1 - 0,15 g tehát 1 doboz (5g) akár 50 festésre elegendő  Semmilyen más anyag (aktivátor) nem szükséges a használatához.

Ajánlott a szemöldök színének felélénkítésére, hiányos szemöldök korrigálására és a kikopott szemöldöktetoválás frissítésére is. Használatával a  divatos púderes és az ombre hatású szemöldökök is könnyedén kivitelezhetők. Fontos! Tartósan megfogja a szemöldök alatti bőrt, ezáltal divatos, sminkelt szemöldöktetováláshoz hasonló de természetes hatású eredményt kapunk használatával.

7 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

betthinaaa

2022. április 16.

Nagyon erősen megfogja a szemöldök alatti bőrt HA megfelelően előkészítjük és zsirtalanitjuk a bőrt. Ha ez kimarad akkor szinte alig látszik a festés. Miután rájöttem a színek helyes keverésére onnantól kezdve csoda szemöldököket festek vele (kozmetikus vagyok) Tartóssága kb 1 hét, van akinél másfél hétig is szépen megmarad. Szerintem a legtartósabb és messze a legintenzívebb szemöldök festék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 16.

jubileum

2022. február 25.

Hát nagyon lelkes voltam, hogy találtam végre valamit ami kifejezetten a bőr hosszútávú színezését ígéri, ilyen egyszerű, és ennyi szín van belőle. Ráadásul a hirdetésben arra volt példa hogy teljesen új forma kialakítására használját, és nagyon szép erősnek tűnt a hatás

A grey brown árnyalatot vettem meg mivel hidegárnyalatú szürkésbarna szemöldököm van. Ki is próbáltam amint megérkezett. Először egy rétegben, de így nem hagyott nyomot a bőrömön. Aztán 3-4 rétegben hosszan fennhagyva ahogy a leírás is írta, hogy az erősebb színért rétegezzünk. Ekkor valami pici lenyomata maradt ugyan a bőrömön...rézvörös színben...(??) Megpróbáltam futni vele egy hosszabb kört itt már 5-6 réteggel és egy órás folyamattal, ami több is mint amit a legerősebb színeredményhez kéne hagyni. Így van egy féleredményem, erre már lehet azt mondani, hogy olyan mintha poral lenne megcsinálva, de sajnos több rétegben is réz színe van, amire szerencsére szeretem színezni a hajam, de a sötét szemöldökszőrt nem fogja meg ilyen karakteresen. Szóval most egy nagyon enyhe vöröses sötétbarna, de inkább csak simán sötétbarna szemöldököm alatta pedig van egy rezes árnyalatú barna festés...Ez egyébként a teljesen friss eredményhez képest egy éjszaka alatt minimálisan szolidult, de nagyon messze van a grey brown-tól sajnos :/ A tartósságról később írok, most ezt nem kezdem el kioldogatni, azért nem olyan rossz, deeee nem is a legjobb szín

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 25.