Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: bambusz, bazsalikom, mangó, ámbra, szantálfa, pacsuli

Ár: 8900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

Juditeszter

2016. november 1.

Kellemes és visszafogott púderes illat, szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 1.

Kellemes és visszafogott púderes illat, szeretem!

Timmon

2015. május 2.

Ezt a parfümöt egy külföldön élő, nagyon kedves barátnőmtől kaptam ajándékba. Nagyon kellemes, elegáns, picit fűszeres illat. Az elején picit töménynek tűnik, de elég gyorsan lecsendesedik és egy meglepően finom, meleg, bújós, édes, enyhén púderes illatot kapunk. Ráadásul szuper tartós, még a nap végén is kellően érezhető az illata. Aki szereti az édes-fűszeres illatokat, az feltétlenül próbálja ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.