Chat D'or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lipstick, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Illatkategória: orientális-virágos illat

Illatösszetétel: pinkbors, bergamot, alma, rózsa, b.rózsa, jázmin, vetiver

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Rosemodee

2015. május 10.

Nagyon szeretem! Édeskés, virágos, lányos illat, nem tolakodó. Ezt használom minden napokra. Kár rá rosszat mondani, mert olcsó és árához mérten remek az illata. Bár nem tartós ezért -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

suxxx94

2013. szeptember 9.

Nagyon fini illatú és van olyan tartós mint az eredeti!!!Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Nagyon fini illatú és van olyan tartós mint az eredeti!!!Imádom!

Nessy

2012. december 13.

A nevén én is nagyot nevettem, ez már igazán a szánalmas kategória.:D Az illat maga nem rossz, friss, rózsaszín. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert egyszer fújtam magamra.. Ajándékba kaptam pár éve, ráadásul nem is egy közeli személytől... nem volt őszinte a mosolyom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance