Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tytto, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Macsek23

2014. április 16.

Hatása rendben van, szépen szőkit. Csak az összetevőivel van bajom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

Hatása rendben van, szépen szőkit. Csak az összetevőivel van bajom.

Tytto

2013. október 27.

Az eredetileg közép barna hajam, a vörös hennázás után róka vörös lett, viszont több festés után egyre sötétebbé vált, már csak vöröses árnyalatú sötét barna volt, de én szerettem volna újra szikrázó répafejet, fodrászkellékesnél vettem meg ezt a sprayt, minden hajmosás után fújok rá, utána megszárítom, már az első használat után látszott, hogy élénkebb a színe, most már hetente megkérdezi valaki, hogy befestettem-e a hajamat szőkére, van aki minden héten megkérdezi, az én válaszom pedig "neeem, csak még mindig azt használom" Bár mikor a kezemre került belőle, csípte a bőrömet, remélem, nem kelek majd egyik reggel haj nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract