Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gilda007, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Paraben-mentes

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ErdelyiDiana

2020. július 19.

Nem tudok rosszat mondani róla. Szépen mattít, ahogy ígéri. Kellemes az illata. Én akciósan (nagyon akciósan) jutottam hozzá, így pláne megérte. Az üveget tuti megtartom, gyönyörű :) ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone