Egyéb

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   48 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Misa, az összetevőket feltöltötte: vikofrivia, Módosítva: 2020. augusztus 6.

Kiszerelés:   48 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• elősegíti a gyógyulást, megelőzi az újabb pattanás kialakulását
  • védőréteget képez a baktériumokkal és szennyeződésekkel szemben

pmelinda

2022. január 6.

Ahogy előttem már írták, nem minden pattanást előz meg, viszont nekem sokszor segített már.
Amire még használom, az az ajak herpesz. Gyerekkorom óta gyakran elő jön, ha gyengébb az immunrendszerem, így már nagyon jól tudom milyen érzés ha kiakar egy bújni. Olyankor teszek ebből a tapaszból a bizsergő felületre és pár óra múlva megszűnik a fájdalom és a herpesz nem bújik elő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

Harold

2021. november 2.

Nem minden pattanásra jó, de amelyiken tud segíteni, annál csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Nem minden pattanásra jó, de amelyiken tud segíteni, annál csodaszer.

Csilla_Csilla

2021. október 26.

Hú, nem tudom, én rontottam-e el valamit... Rossmanban vettem ezervalamennyi forintért. Követtem a dobozon lévő utasításokat.
Pár órát volt rajta egy nagyon csúnya, gyulladt pattanásomon. Stressz miatt elöntöttek a pattanások a napokban. Amikor leszedtem óvatosan a tapaszt, akkor a pattanás ugyanúgy a helyén volt, de legalább kétszer olyan rondán néz ki, mint a tapasz előtt... A bőröm is tiszta piros körülötte... Ki vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Pappetra99

2021. augusztus 25.

Ez a tapasz egy csoda. Hetek óta küzdöttem egy csúnya gyulladt pattanással. Kenegettem de semmi sem segített rajta végül ehhez a kis szuper dologhoz folyamodtam. Egy éjszaka alatt gyönyörűen kihúzta belőle, aminek ki kell jönnie és szépen lelapult a nagy dudor.
Emellett két pattanás is kezdődő én volt azoknak szépen eltüntette a pirosságát.
Én ajánlom mindenkinek szívből. 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Én ajánlom mindenkinek szívből. 🤗

szata1

2021. július 22.

Direkt ilyen hydrocolloid tapaszt kerestem mert nekem elég lassan érnek be a pattanásaim. Szépen felhúzza őket a felszínre és ezután pedig kiszedi a csúnyaságot belőlük, így felgyorsítja az ‘életciklusukat’. Olyan, mintha a nedvességet kihúzná a bőrből, de csak ott ahol a pattanás van, körülötte nem szárítja a bőröm. Szerintem a még éppen csak kialakulóban lévő ragyákkal nem tud sokmindent kezdeni, akkor hasznos ha már van belőlük minek kijönnie.
Mielőtt felteszem arcot mosok és szalicilsavval fertőtlenítem a pattanást. Nekem úgy vált be legjobban, hogy kora délután felteszem a tapaszt, ezután este leszedem, megcsinálom a rutinom úgy, hogy a pattanást kikerülöm mindennel és visszateszek éjszakára egy új tapaszt. Így a kevésbé mély patikat kvázi egy nap alatt ki is végzi. A makacsabbakkal azért több idő alatt bánik el. Olyankor folyamatosan fent van nekem, mivel itthon vagyok így ez nem gond napközben sem.
Én a csillagokat is tudom használni a kisebb méretű pattanásokra. Mindegyik formájú szépen fent marad, talán az arc azon részein, ahol sok a mozgás picit könnyebben lejönnek, de nem esnek le maguktól. Szerintem 900 forintért az 50 darab teljesen megéri, biztos fogok még venni ha elfogynak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 22.

RKBrigi

2021. július 12.

Nagyobb pattanások esetén jó, szépen kihozza belőle a gennyes részt. Továbbá segít, hogy ne nyúljunk oda, piszkáljuk, elkerülve, hogy rosszabbodjon a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Edina9

2021. június 10.

Rengeteget vettem már belőle. Nekem akkor válik be a legjobban, ha már muszáj megnyomnom egy-egy gyulladt pattanást(egyébként nem nyomkodom agyon az arcom) és ráteszek egy ilyen tapaszt, szuperül kihúzza belőle ami még maradt és szépen lenyugtatja, kitisztítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Lona22

2021. április 17.

Nekem sajnos nem vált be. :( Nagyon édes a csillagocska, szívecske, de főleg a csillag nem nagyon használható. Érdemes egyébként a köröket is félbevágni, hogy ne kelljen olyan gyorsan újra venni, mikor sokszor bőven elég fél/negyed kör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Lilulilu

2021. március 31.

Nekem abszolút bevált! Arcmosás után én még lefertőtlenítem a sebet/kezdődő pattit és utána próbálom körbe manőverezni a kencéimmel. Nagyon szépen le szokta húzni őket és el tudom kerülni vele a hetekig tartó gyulladás utáni pigment foltokat (és nem utolsó sorban nem tudom piszkálni a sebet, már magában ezért megéri nekem, mert beteges matató vagyok😅) mondjuk főleg azoknak tudom ajánlani akiknek pár pattija szokott csak lenni, de arra viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

glittergirl

2021. március 26.

A legjobb pattanástapasz, amit eddig próbáltam. Sokkal gyorsabban gyógyul a pattanás, ha miután kinyomom, ráteszem ezt. Amikor bőr alatti pattanásom volt, azt is szépen elintézte, 2 nap múlva el is tűnt. Szívem szerint egy csillagot levonnék, mert a csillag alakú tapasz totál felesleges, számomra használhatatlan, de nem vonok le, mert a hatása tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum