Egyéb

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   48 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Misa, az összetevőket feltöltötte: vikofrivia, Módosítva: 2022. október 24.

Kiszerelés:   48 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• elősegíti a gyógyulást, megelőzi az újabb pattanás kialakulását
  • védőréteget képez a baktériumokkal és szennyeződésekkel szemben

afonyasjoghurt

2023. január 24.

Egy csodaszer ez a termék! Kb. egy éve használom, sosem hagyom elfogyni. Nekem a bőr alatti pattanásokat is szépen lelohasztja (igaz, ilyenkor többször ragasztok), de a kisebb pattanásokat gyönyörűen kiszedi egy éjszaka alatt. Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 24.

alexandra326

2022. szeptember 30.

Igazán szuper, teszi a dolgát. Előtte a Cosrx hasonló tapaszát használtam, ez is ugyanúgy működik. Ár-érték arányban viszont sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 30.

Stella8

2022. július 18.

eddig a cosrx tapaszát használtam 2000Ft 24db , bevállt nagyon szeretem használni viszont az ára nekem sok, aztán felfeztem őt 1099Ft 50db, próba szerencse alapon… hát tökéletes! ugyan azt tudja!!! mostanról őt veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

CsigaC

2022. július 14.

Csak azokon a pattanásokon használom, amik már teljesen kijöttek. Ahogy előttem is írták már, én is tudom, hogy nem szabad megnyomkodni, de úgy tapasztaltam, hogy miután "meggyilkoltam" és lekentem egy kis acne herbal oldattal (a kevétől), utána mehet rá a "matrica" és (ha este használtam) reggelre alig látszik, hogy mi volt ott előző nap (de sokszor használom napközben is, ha tudom). Covid alatt sokszor lettek pattanásaim a maszktól, olyankor nap közben utcára is sokkal magabiztosabban használtam, mivel nem csak a bőrömnek tett jót, de elkerülhettem a kíváncsi tekinteteket és kérdéseket.
Nagyon hatékony, és mindig van itthon (tartalék is), amint elfogy újraveszem. Számomra csodaszer. :D
A hátránya a csillag alakú. Nagyon cuki meg minden, de egyáltalán nem hatékony :/ Kisebb pattanásokra megfelel, de nagyobbakra biztos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 14.

ilditoth

2022. április 12.

Ötféle tapaszt próbáltam ki (Cosrx, Purito, dm-es, Rossmann-os, és ez). Magasan ez a legjobb, árban is. A gyulladást lehúzza, a sebeket megnyugtatja, és ha éppen olyan állapotban van egy pattanás, ki is gyűjti reggelre. Nem egy éjszaka alatt tesz csodát, kell neki pár nap - mikor szétszadizom az arcom, utána ragasztgatom ezzel a tapasszal, és nagyságrendekkel hamarabb jön rendbe a bőröm. Kár, hogy újratermelem a sebeket :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 12.

vikofrivia

2022. február 2.

Szerintem muszáj leszögezni, hogy ez a cucc hatalmas mély pattanásokra alkalmatlan, maximum arra jó akkor, hogy nem piszkálod alatta a csúnyaságot.
Viszont mikor már látod a fejét egy pattanásnak, kicsit megnyomkodod (tudom tudom, nem szabad, de nem bírom ki..), ezzel utat adva neki, ez a cucc olyan szépen kiszippantja, hogy csak na. Fel is puhítja a bőrt, ezért leszedés után ha látom hogy még van cucc, akkor alig érek hozzá a pattihoz és azonnal kijön minden szépség 🥴🥴
Elég sokáig szoktam magamon hagyni, egész nap ha tudom, és estére is teszek fel belőle miután kinyomkodtam szerencsétlen pattanást teljesen, reggelre szinte teljesen lemegy a gyulladás. Imádom, mindig kell itthonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 2.

pmelinda

2022. január 6.

Ahogy előttem már írták, nem minden pattanást előz meg, viszont nekem sokszor segített már.
Amire még használom, az az ajak herpesz. Gyerekkorom óta gyakran elő jön, ha gyengébb az immunrendszerem, így már nagyon jól tudom milyen érzés ha kiakar egy bújni. Olyankor teszek ebből a tapaszból a bizsergő felületre és pár óra múlva megszűnik a fájdalom és a herpesz nem bújik elő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

Harold

2021. november 2.

Nem minden pattanásra jó, de amelyiken tud segíteni, annál csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Nem minden pattanásra jó, de amelyiken tud segíteni, annál csodaszer.

Csilla_Csilla

2021. október 26.

Hú, nem tudom, én rontottam-e el valamit... Rossmanban vettem ezervalamennyi forintért. Követtem a dobozon lévő utasításokat.
Pár órát volt rajta egy nagyon csúnya, gyulladt pattanásomon. Stressz miatt elöntöttek a pattanások a napokban. Amikor leszedtem óvatosan a tapaszt, akkor a pattanás ugyanúgy a helyén volt, de legalább kétszer olyan rondán néz ki, mint a tapasz előtt... A bőröm is tiszta piros körülötte... Ki vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Pappetra99

2021. augusztus 25.

Ez a tapasz egy csoda. Hetek óta küzdöttem egy csúnya gyulladt pattanással. Kenegettem de semmi sem segített rajta végül ehhez a kis szuper dologhoz folyamodtam. Egy éjszaka alatt gyönyörűen kihúzta belőle, aminek ki kell jönnie és szépen lelapult a nagy dudor.
Emellett két pattanás is kezdődő én volt azoknak szépen eltüntette a pirosságát.
Én ajánlom mindenkinek szívből. 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Én ajánlom mindenkinek szívből. 🤗

Emulgeálószerek: Xanthan Gum