Egyéb

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   48 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Misa, az összetevőket feltöltötte: vikofrivia, Módosítva: 2020. augusztus 6.

Kiszerelés:   48 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• elősegíti a gyógyulást, megelőzi az újabb pattanás kialakulását
  • védőréteget képez a baktériumokkal és szennyeződésekkel szemben

ayatan

2020. július 14.

Én szeretem nem tünteti el a pattanást de legalább addig sem piszkálom amíg rajta van. Éjszakára szoktam feltenni és tetszik hogy alkohol mentes. mintha utána könnyebb lenne kinyomni a pattanást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

Nida

2020. június 20.

Nekem rengeteget segített, minden alkalommal benne volt a kerek tapasz is, a csillag alakút én az orromra szoktam pl, mert ott a többi nehezen marad meg, feljön a széle, az viszont pont a kis ágai miatt jól tapad.
Nagyon sokat segít, néha még azokon a pattanásokon is ami csak egy nagy dudor és nincs semmi kis teteje még. (Tegnap felraktam egy másik fajtát, mert ez nem volt a boltban....soha többet. Inkább veszel ebből többet ha lesz)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Misa

2020. február 18.

A Rossmannban találtam, és mivel éppen fogyóban volt a Cosrx tapasz, vettem egyet.
A csomagolás azt ígéri, hogy 48 db, különböző formájú tapaszt kapunk a pénzünkért, 24 kerek és 12-12 db csillag és szív alakút. Hát az elgondolás nagyon aranyos, a megvalósítás viszont már nem sikerült résmentesen. Én a saját csomagomat csak otthon bontottam ki. A matricák külön csomagolt kis leveleken vannak, egy műanyag lapon egy lezárt papír + műanyag lap közé bepakolva. Akárhogy keresgéltem a levelek között, kerek matricát bizony nem találtam, ami azért szomorú, mert ezek a legnagyobbak és a legjobban kihasználhatóak. Fontos, hogy a mennyiség, azaz a tapaszok száma rendben volt, csak a formák nem.
Ha már a különböző formáknál tartunk, a szív alakú is elég nagy, kb 1 cm átmérője lehet, szóval nagyobb pattanásokra teljesen jó. A csillagnak a hasznos területe nagyon pici, az maximum apró bőrhibákra lehet jó. Ráadásul a csillagok ágai miatt kicsit nehéz úgy leszedni a műanyag lapról és feltenni az arcra, hogy ne ragadjon saját magához a matrica. A csillag emiatt elég haszontalan, bármilyen cukker is. Emberek közé úgyse megyek úgy, hogy tele vagyok ragasztgatva, mint egy Lutra-album.
Ami a hatásosságát illeti, kb. ugyanannyira működik, mint a Cosrx hidrokolloid tapasza. Nem tud csodát tenni, nem gyógyítja meg a pattanásokat, nem láthatatlan, nem "szívja ki" a mitesszereket. De a faggyút magába szívja, a dudorodó pattanásokat lenyomja, és időnként segít abban, hogy a gyulladt pattanásokat kicsit lenyugtassa. Nekem ez személy szerint ilyen szerencsejáték, mert van, amikor nagyon sokat segít, és van, amikor semmit.
Aki a Cosrx tapaszait szerette, annak ezt merem ajánlani, mert ugyanazt tudja, kevesebb pénzért, és nem kell várni a kiszállításra sem. Összehasonlítás képpen: a Cosrx 24 db tapaszt ad 1480 Ft + kiszállításért. És nem tud többet, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum