Color Club

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2014. október 1.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Minden Color Club körömlakk Formaldehyde, Toluene, DBP, Parabén mentes, állatokon nem tesztelt termék.

Kiszerelés: 15 ml

1000 Ft Color Club holo Körömlakk
Ár: 1000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Leírásban , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

Suncrown

2019. április 9.

Tobb tipus van belole, kremszin, holo, pelyhes, es glitteres. A holo lakkokat meglepoen konnyu lemosni. A tobbi szin meg egyszeruen gyonyoru, mindegyiket masert szeretem. Az ecsete valoban egy kicsit vekony az en izlesemnek, de nem okoz gondot a festes vele, altalaban kell a 3 reteg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

Erina

2018. január 7.

A Wild at heart árnyalatban van meg egy naaaagyon kedves Krémmániás csajszi által.
Csodaszép színe van, hamar szárad, már egy rétegben is szépen fed, de a két réteg a tökély. Gyorsan szárad, nekem lemosni is nagyon egyszerű és gyors volt. A tartósságával nem vagyok elégedett :( Délelőtt lakkoztam, egyszer elmosogattam, és a jobb körmeimen már kezdett kopni. 3 nap után én már nem vállalom fel nyilvánosan, pedig csak épphogy látszott a körmök hegyén a kopás. De ezt leszámítva szerintem nagyon szuper lakk. Biztosan fogom még használni, no meg persze az év színe a lila :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Ildie

2015. július 25.

Nekem 7 darab homoklakkom van tőlük, egyben szettben vettem őket. A tapasztalat vegyes, van aki sokáig bírja, van ami 2 napot. Leosni egy rémálom, de szertintem az összes többi homoklakkot is. Vannak benne szép színek, és van benne kimondottan ócska, pl az egyik lila arany csillámokkal és még vannak benne világoslila-ezüst lapocskák, nem egy szép lakk. Igazából a 7 lakk volt 8 dollár, azaz darabja 250 forint, így aztán jóban vagyunk.
A lemosást úgy könnyítem, hogy az alapra, még egy sima lakkot teszek, és csak utána ezt a homokot, gondolom ezt mások is csinálják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

LenAdam

2014. szeptember 30.

Szerettem volna már régóta kipróbálni ennek a márkának a lakkjait. Sikerült párat beszereznem. A fedésük kicsit gyenge vagy én vagyok a béna. Többnyire kell a 3 réteg. A neon lakkjaikat nem próbáltam önmagukban csak fehér alapon. Két rétegben úgy szépen mutatnak. Az ecset nekem sem az igazi. A száradási idejük átlagos, a tartósság jó ( 2 gyerek és háztartás mellett :) ). A holo-s lakkjaikból mindenképp szeretnék beszerezni egyet. Vagy kettőt... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

lianex

2013. október 12.

Régóta szerettem volna Color Club lakkot, és nemrég sikerült háromhoz hozzájutnom. Mindhármat kipróbáltam, és csak az ecset miatt adok rá négyest. Évtizedes lakkozási tapasztalattal a hátam mögött kicsit szenvedtem a Color Club ecsetkéjével. Az első próbálkozásom lemosással végződött, mert nem sikerült eltalálnom a mennyiséget, egyenetlen és csíkos lett az egész. Másodszorra már jobban ment, és azt kell, hogy mondjam, a holos árnyalatok nagyon jól mutatnak, imádom őket (a Love 'em/Leave' em és a Worth the Risque árnyalatokat próbáltam). Vettem egy sima, halvány rózsaszínt is (Divine Secret), ami nagyon szép lenne, ha szépen fel tudnám kenni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

vlilla0522

2013. május 18.

már 3 color club lakkom van, az első a wild at heart volt (erről már írtam), a vintage couture-ral eleinte meggyűlt a bajom, nagyon oda kell figyelnem, hogy milyen mennyiséget vesz fel az ecset és óvatosan kell lakkozni. ha kicsit bénább vagyok, már jobban csíkoz és 3 réteget is kell használni, de ha odafigyel az ember a kettő is elég tud lenni. a színe kárpótol, 3 napot bír kb.
a foil me once-ról még nem tudok nyilatkozni, ezt majd update-elem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

a foil me once-ról még nem tudok nyilatkozni, ezt majd update-elem. :)

Glara

2013. május 5.

Két holo színem van a márkától (Harp on it és Eternal beauty) és imádom őket! Csodaszép a holo hatás és szépek az alapszínek is. Én a hagyományos kis ecsetét is szeretem, precízen tudok vele lakkozni. Egyedül a formulájával vagyok gondban, kicsit túl sűrű, így nehéz eltalálni hogy pontosan mekkora mennyiség legyen az ecseten. Ezt leszámítva szeretem nagyon, 4 napig vidáman elvan a béna, vékony és töredező körmeimen, szóval engem megnyertek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

vivuss87

2013. május 2.

Sokkal többet vártam ettől a lakktól a képek alapján. Wild at heart holo lila van meg nekem. A kis ecsetétől a frász kerülgetett már első ránézésre is. Aggodalmam beigazolódott, egyszerűen képtelen vagyok megfelelő mennyiségű lakkot felvenni vele, vagy sok, vagy kevés. UTÁLOM!!! Jó akkor mondjuk azt, hogy ez az én hibám. Akár 1 réteg is elég lenne, de gondoltam kell még 1. A 2. réteget képtelen voltam egyenletesen felkenni, mindenféle göröngyök, rücskök lettek rajta, pedig megvártam, míg megszárad. Valóban szép a színe, és hamar szárad, de egy 990ft-os lakktól elvárnám, hogy ne göröngyöződjön. A tartósságáról még írok, de nem hiszem, hogy újra venném, nagy csalódás:(
A tartósságáról még írok.

Update: 4 nap után muszáj volt lemosnom, mert a végei elkezdtek lepattogni. Mondhatnánk, hogy 4 nap az jó, nade alap és fedő lakkal? Ugyan már, nálam ez szörnyen gyenge.. Én általában egy héten egyszer lakkozok, amelyik ezt nem bírja ki, az nálam rossz pont. Könnyű volt lemosni, igaz az egész kezem lilában úszott. De köszönöm szépen, többet nem veszek ilyet. Nagyon rá kell majd magam szánni, hogy újra használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

A tartósságáról még írok.

ercsike76

2013. április 29.

Az állaga folyós de jól pigmentált. Az ecsetkéje sztem béna, nagyon vékony és ezért kevés anyagot vesz fel, bénázni kell vele, hogy szép legyen. 2 rétegben is szépen fed, nálam egyik sem lett csomós vagy göröngyös.
3 színt sikerült beszereznem belőle:
Love 'em/Leave 'em az egyik, ez egy halvány rózsaszínes-hússzín holo. Hát nem egy rikító szín, beleolvad a bőrbe szinte, elég szolíd. Aki ezt szereti annak biztos húde. Nekem nem ez a kedvenc :-) Szép, szép de annyira nem jön ki a holo hatás.
A másik: Sexy Siren: ő egy türkiz csillám lakk, ha egyszer kenjük fel akkor valami fölé szép, magában semmi extra. De ha több rétegben kenjük akkor full csillám, gyönyörűen tündököl, szikrázik! Lemosni ugye pont ezért nehéz, áztatós, vakarós.
A harmadik szín a kedvencem: Fashion Addict. Egy halvány lila, holo lakk. 2 rétegben is szépen fed, na őőőő szikrázik a fényben! 3 nap után mostam le, nem volt megkopva csak ki akartam a másikat is próbálni. Szóval tartósnak is mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 29.

3 színt sikerült beszereznem belőle:

orban.klaudia

2013. február 26.

3 lakkom van eddig tőlük, a Love em Leave em, a worth the risque és a Wild and Willing, mindhármat imádom, az egyetlen negatív, amit fel tudok hozni "ellenük", hogy nehezebb beszerezni, mint mondjuk a drogériás lakkokat :(
Pedig gyönyörű színeik vannak, árban sem vészes, ha azt nézzük, mennyi lakkot kapunk, tartósnak bizonyultak eddig, és a holo lakkokról már nem is beszélve.. :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol