Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nera, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Teniko

2016. január 3.

Buli alkalmával vettem. Soha nem volt ilyenem. Könnyű feltenni, kevésbé mű, de azért nem természetes. Persze, hiszen műszempilla. Többször használtam, így strapabíró is. Újravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

drozsi

2015. július 16.

Fú nekem ezek a kínai szempillák nem jöttek be.. kétszer vettem a legtermészetesebbnek tűnő sorosat.. hát még az is borzaszó műnek hatott..legyező hatás még egy buliba is sokallom., és még merev is. A ragasztója is rossz, nem ragad nagyon. Maradok inkább a tincsesnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Sindy6

2015. március 26.

a leg jobb műszempilla 747L

Update: Életem legjobb szempillája, Életem részévé vált, viszont sajnos már nem forgalmazzák ugyanilyen formában. Sajnos kapott egy új köntöst, ami szebb, a ragasztója is másabb, de sajnos a benne lévő pilla is. Nincs meg úgy az íve és a sűrűsége. Sokkal vékonyabb és egyenesebb az íve :(
Kérlek szépen titeket, ha valahol tudtok még a képen lévő tipusbol 747/l-est akkor szóljatok nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

a leg jobb műszempilla 747L

vivuss87

2014. március 1.

Évek óta ilyen márkájú szempillákat használok, különböző méret, forma. Természetesen nem a hozzá kapott ragasztóval használom. De most valamiért a 100as kódút egyszerűen képtelen voltam rendesen felragasztani. Mindig elvált a szemzug felőli része.. Vettem egy másikat, hátha, de az is.. levágtam belőle.. borzasztó volt, pedig 1 éve ugyan ezt a 100ast teljesen könnyen fel tudtam tenni. Rossz élmény, a többi jó minőségű, de ez mivel hosszú, sűrű, nagyon merev és nagyon látszik rajta, hogy műanyag. Persze színpadra tökéletes választás :) Ettől függetlenül amelyik nem ilyen sűrű, pl 747L-es az szerintem természetes(ebb) :) és könnyebb is feltenni. Sokféle és olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Kimi

2014. január 29.

A legelső műszempillám volt, akkor még 1000-1500Ft-ért jutottam hozzá és fehér ragasztó járt hozzá. Örülök, hogy ennyit változott (árban is és ragasztó színben is :D). Gyönyörű és változatos műszempillákat gyártanak, viszont ez a többi kínai műszempilláról is elmondható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

incifinci28

2013. november 4.

nálunk a helyi nagykínaiban 300ft-ért lehet venni, szinte ingyen van és nagyon jó! biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Mozart

2013. november 3.

Ez a legjobb műszempilla amit eddig használtam, nem drága, és a hozzájáró ragasztó is megállja a helyét!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Nera

2013. augusztus 16.

A legjobb szempilla amit az utóbbi időben vettem. Igaz, hogy szintetikus. de nagyon jól használható. Van a nagyon durva bulipillától az egyszerű, de szép műszempilláig minden. Nekem bevált. A ragasztóját külön kiemelném. Imádom! Átlátszó és gélállagú, mindent jól ragaszt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Alkoholok: Alcohol