Egyéb

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: niau, Módosítva: 2018. november 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Contractubex gyulladásgátló hatást fejt ki, fellazítja és elsimítja a burjánzó hegszövetet, amelyek műtét, amputáció, égési sérülés vagy baleset után keletkeznek. Továbbá kontraktúrák, például Dupuytren-kontraktúra és traumás ínkontraktúrák; zsugorodott hegek (hegkontraktúrák) kezelésére szolgáló készítmény.

Ár: 2000 , Eladó: pankalino
Állapot: minimális hiányzik belőle, Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, foxpost
LxndrHrvth

2019. május 7.

Műtéti hegre (császármetszés) próbáltam én is használni, hatása egyenlő volt a nullával. A második császár után nem használtam semmit, mégis kicsit vékonyabb a heg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

bongi

2019. április 12.

Elhasználtam egy egész tubussal, semmilyen hatást nem tapasztaltam. Nem szívódik be, hanem megszárad és lehámlik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

Tündérvirág

2019. március 23.

Több mint egy hónap használat után semmi nem változott. Műtéti hegre használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Lilirose1985

2019. március 9.

Az arcomról eltávolított anyajegy után maradt piros hegre vettem. Kb. 2 hónappal a lézeres eltávolítás után kezdtem el használni. Az amúgy is piros foltot (és körülötte a bőrt) belobbantotta. Még pirosabb lett és viszketett. 1 hétig használtam, nem bírtam tovább. Sokkal csúnyább lett a heg, nagyon megijedtem. Sok utánaolvasás után a Dermatix szilikonos gélt vásároltam meg, amiről lényegesen jobbak a vélemények.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

vitezviki

2018. december 17.

Műtéti hegre vettem ezt a krémet, de pénzkidobás volt. Két hétig használtam rendszeresen, a bőröm ahová felkentem a gélt annyira elkezdett viszketni egy idő után azt hittem megőrülök. A bőrömet kiszárította, akármennyire próbáltam krémezni nem segített rajta. A végén már annyira piros is volt hogy inkább abba is hagytam. Változást azalatt a két hét alatt nem vettem észre a hegen, de nem is kísérletezek ezzel többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Patriciah

2018. december 9.

Nem, hogy pénzkidobás. Konkrétan a "nem ismert mellékhatások" jöttek ki rajtam. A szemeszem ajánlotta a szemkornyeki varrat hegeimre. Mielőtt használtam, már kezdett szépen rózsaszínre lenni, de javasolták, hogy ettől szépen fogok gyógyulni. 2 nappal az első használat után viszketni kezdett (ezt azt hiszem, nem kell bemutatnom) majd elkezdett bevorosodni. 2 hétig használtam és ugyanolyan vörös, éppen azzal a különbséggel, hogy a mellékhatások legutolsó l, nem ismert fázisában olvasható "pusztula" nevű apró pötty kezdett kialakulni a hegen. Ez a pötty nőni kezdett, most szedte le (vágta ki) a szemész. A heg területein továbbra is megjelennek ezek a pöttyök, nőnek (ott, ahol felkeltem a contratubexet) ès egyszerűen már ötletem sincs, hogy mit csináljak. Kétségbe vagyok esve.. A szemész szintén semmit nem mond, csupán; "Ha esetleg elkezdenek nőni, jöjjön be, amíg kicsi addig le lehet égetni!"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

beresregina95930

2018. október 5.

Hát ez egy csoda! Tegnapelőtt este szépen megharapra az orromat a kölyökkutyám.. elég mély lett a sérülés.. másnap megvettem ezt a krémet, elkezdtem használni.. MÁRA A SEB LEJÖTT! az 5 csillagot azért nem kapja még meg mert a java hátra van.. vajon marad heg vagy nem?!
A krémen a világ szeme!

UPDATE: Hát sajnos a heg megmaradt :( így 2 csillag..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

A krémen a világ szeme!

UPDATE: Hát sajnos a heg megmaradt :( így 2 csillag..

ancsibancsi

2018. augusztus 21.

Arcról leoperált anyajegy utáni varratra használtam. Gyorsan gyógyította a sebet, ennek megfelelően borzalmasan viszketett a heg. Valamit valamiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

rowan

2018. augusztus 21.

A piros pöttyös az igazi! Ja, nem.
Kb egy hete használom, orvos javasolta a műtéti hegeimre. Azt ígéri, hogy felpuhul ott a bőröm tőle, de nekem egy hét után is ugyanolyan kemények a hegek, mint az előtt. Lehet, hogy türelmesebbnek kéne lennem, de nem tudok, mert őrülten viszketek tőle, és ki is pirosodott a bőröm, mintha allergiás lennék. Hiába mostam le alkoholos sebfertőtlenítővel, meg dörzsöltem le a maradék bevonatot, amit képez, a viszketés még mindig tart, nagyon rossz. Az illata finom, de most komolyan, kit érdekel az, ha gyógyulni akar? Jó nagy pénzkidobás, inkább mással próbálkozom a továbbiakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

A piros pöttyös az igazi! Ja, nem.

Jubetix

2018. augusztus 10.

Becsületesen elhasználtam az egész tubussal, de sajnos az égvilágon semmilyen változást nem tapasztaltam, ezért pénzkidobás volt. Lehetséges, hogy ezt nem régi hegek eltüntetésére szánták, az enyém pedig már két éves, ám az utána használt szilikonos tapasz látványosan segített...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.