Egyéb

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   21 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankasara, Módosítva: 2016. július 12.

Kiszerelés:   21 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A tapasz megakadályozza a túlzott mértékű hegképződést, miközben csökkenti a bőrpírt, a viszketést és a feszítő érzést. Kettős hatásmechanizmus szabályozza a hegképződés folyamatát, így megakadályozza a túlzott mértékű hegképződést, és a hegszövetet puhábbá, simábbá és rugalmasabbá teszi. A tapasz már meglévő sebek kisimítására, halványítására és egyenletesebbé tételére is alkalmazható, akár túlburjánzott hegek és keloidok esetén is

blankasara

2016. július 19.

Csúnya történet, szép véggel, hála ennek a csodának. Egy majdnem 40 centi hosszú seb, illetve egy másik, körülbelül 15 centis eltüntetésére vásároltam, nagy reményeket fűzve hozzá ilyen borsos ár mellett. Szerencsére beváltotta őket: 3 hét alatt sokkal-sokkal halványabbak és nagy valószínűséggel el is fognak tűnni pár héten belül teljesen, pedig félő volt, hogy évekig megmaradnak. Viszonylag friss hegek eltüntetésére ajánlom azonnali használattal és reggelre tényleg nem hiszel a szemednek, olyan szépen teszi a dolgát. A gyógyszertárban azt mondták, hogy nem szabad, de a tájékoztatót elolvasva mondom, hogy tiszta ollóval méretre vágható, így kicsit lehet spórolni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin