Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   One Euro Market, kínaik, Ázsia Center   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   One Euro Market, kínaik, Ázsia Center
Kategória:   Hajápolás

Hajszínező hab - 6-8 hajmosásig tartó hajszín. Oxidáns- és ammóniamentes.

vivienszabo

2018. január 27.

szörnyű,egyszerűen borzalmas...gondoltam kipróbálom mert sokan jó véleménnyel voltak róla..nos én az extra világos szőkére kentem fel..rémes színe lett csak a tövét fogta megés az is valami kékes,lilás borzalmas foltokban...ennyit az ezust színéről:( 1 csillagot csak azért adtam mert pontozni kell amugy 0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Tundercipello

Korcsoport: < 18
2017. július 14.

A 48-as rubin vöröset birtoklom ill. a 44-es burgundit! Még csak a vöröset használtam úgyhogy csak arról írok véleményt:
Nos a színe fantasztikus! Imádom! Volt rajta alapból a hajamon egy vörös szín( venita color mousse) és erre ment rá a lenövésre+ a hosszára. Megsúgom a syoss renew 7 sampon felér egy faderral úgy viszi a színt belőle!😲 tegnap lett festve eddig a párnámon és a törcsimen kívül semmit nem fogott össze a hajam!(amin meglepődtem) Nem mondom hogy jó illatú a hajam de nem szagolni kell hanem nézni😉 bár igazából csak akkor érződik ha a tincset szagolom de ha az összes hajam akkor nem. Tartósságáról majd update-elek! Annyit hozzátennék hogy 2 hét múlva repülök külföldre és ott 2 héten keresztül napi 4 órát tutira ázik majd sós vízben szóval szerintem majd az is szívja a színét!( NEM menőzésből írtam hanem azért mert ezt figyelembe kell venni ahhoz hogy véleményed legyen a termékről)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 14.

redcat66

2016. december 20.

Ha lenne 1nél kevesebb csillag neki, bizony az járna.. Undorító lett a hajam tőle! Kiszálkásodott, és az ígért világos lilából (és nagy nehezen elért világos hajalapomból) feketét csinált foltokban kékkel, és nem jön ki.. megbántam, tán jobban mint a szőkítést..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 20.

nicolebunny

2016. június 6.

Úúúúú, nagyon szerettem!! Egy erős pink és egy kék volt az enyém, akkoriban még jégszőke hajam volt, azt szerettem volna feldobni néhány színes tinccsel, nagyon szépen látszott rajta mindkét szín. A habos állag nekem nagyon bejött, mondjuk én ecsettel vittem fel a tincsekre. Pár mosást kibírt, utána elkezdett fakulni, akkor mindig újrakentem. Arra kellett csak vigyázni, hogy ha a bőrömhöz ért, nem lehetett a színt levakarni :D Nem károsította a hajam, nem szárította meg semmi hasonló, olcsó is volt, sokáig elég volt egy flakon, úgyhogy 5 csillagot megér szerintem :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

anitakiss

2016. június 6.

Bőrbetegségem miatt nem festhetem a hajam, hát persze mindenkinek az kell amit nem kaphat meg..:)
Ilyen alapon gondoltam kipróbálok egy színezőt, már szemezgettünk egy ideje úgyis.
Egyszerűen i-má-dom !
Szőkésbarna hajam van, az alját festettem be, a burgundi nagyon szépen látszik rajta.
A 6-8 hajmosásig tartó színhez lenne pár szavam, mert egy hajmosás és volt, nincs, de ez abszolút nem is probléma.
Az a két-három nap vöröses haj épp elég, ha unom a hajszínem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Egyszerűen i-má-dom !
Az a két-három nap vöröses haj épp elég, ha unom a hajszínem.

csillahox

2016. május 18.

Kéket kaptam... A szekrényen porosodik... Csak barnának látszik a hajam tőle nem kéknek... Rá kellett jönnöm, hogy ki kell szőkítenem a hajamat használat előtt még jobban (sötétszőke a hajam)... Majd egyszer... Viszont, egy olyan embertől kaptam akinek ősz a haja, és neki is barna lett!!! Egy próbát majd megér::: Hátha nekem sikerül. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Boombapple

2016. január 16.

A hófehér hajamra rákentem a rubinvöröset. Azt hittem, hogy így pirosat kapok, még a fodrászkellékestől is megkérdeztem, akinél vettem, hogy biztosan piros lesz-e. Azt mondta, igen. Nos. Én hülye, elhittem, így azonnal a fejem tetejétől elkezdtem kenni a festéket, de mostantól megfogadom, hogy alulról kezdem. Magenta rózsaszín lett a hajam. Úgy voltam vele, hogy már rákenem az egész hajamra, ha már a tetejét totál befestettem. Aztán hajat mostam vagy négyszer. Most egészen fura, a hossz pasztellrózsaszín, a teteje fakó rózsaszín és néhol erősebb vörös csíkok vannak benne. Az ezüsttel annyi tapasztalatom van, hogy befogta a hajamat, csak nem ezüstre, hanem pasztell lilára. :D Számomra teljesen pozitív, hogy aránylag gyorsan lehet koptatni, viszont nem veszem újra soha többé! A koptatás miatt kap egy csillagot, különben nullát adnék, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 16.

eddycarnevale

2015. július 11.

Én kéket vettem anno, és a hajvégeimre használtam. Alapjáraton sötétbarna a hajam, de volt már világosabbra festve, így a hajvégeim általában közép-világosbarnás színűen, szóval azt befogta. Alapjáraton jó kis színező, ad azért rendesen az ígért színből, alaphajszíntől függően :) Olya 2-3 mosás után már látszott a kopás, és zöldessé alakult a szín amig teljesen ki nem kopott :)
Annyi hátránya volt, hogy a második színezéskor nekem már befogta pl a párnahuzatomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

Szisz3214

2015. május 12.

Sötétbarna hajam van, a rubin vörös árnyalatot próbáltam ki, adott egy sötét vöröses színt a hajamnak, ha pedig napon voltam valóban rubinvörös szerű volt, a fehér edzőpólóm szépen be is fogta, de egy mosással ki is jött. Most tartok a 3. mosásnál, már alig látszik. Az illata nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 12.

Kylanee

2015. április 4.

4-et is kipróbáltam. Mindegyikkel elégedett voltam. Az egész a pink-kel kezdődött, egy barátnőm adta oda amit ő már nem használt el. Minden áron lila hajat akartam. Így felkutattam, hogy hol is lelhető. Akkor éppen nagyon ki volt fogyva, de volt kék és ezüst. Az ezüst nagyon jó volt, mint hamvasító, Egy picit tényleg nehéz kezelni és sokat kell ügyeskedni, hogy egyenletes legyen. Utána a kék-pink kombó következett. Nagyon szép lila volt tőle a hajam, kicsit színátmenetes és soha nem volt ugyan olyan, nem lehetett megunni. =) Aztán most április 1-el találtam végre lilát, így rávittem a szőke hajamra. Káprázatosan szép lila, kicsit kékes lila, de rózsaszínnel keverve tökéletes. Most konkrétan koptatom, mivel sajnos nem engedik, hogy így maradjon, de szép levendula lilára kopott 3 koptatás után. (koptatás: korpásodás elleni sampont rajtahagyom úgy kb 20 percre) Elég makacs, de most már rá merem vinni majd a szőke festéket, hogy vissza változzon szőkévé. Én 4 pontot adok neki a kezelhetősége miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Hidratálók: PEG-40
Vitaminok: Panthenol

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Nem szabványos INCI név. Valamilyen fekete színezéket jelöl.

Nem szaványos INCI név. Valamilyen tartósítószert jelöl.