Coop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2013. március 3.

Lelőhely:   Coop
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes.

szandracska

2017. április 26.

Botrány, teljesen szétszárítja a körömágyamat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Botrány, teljesen szétszárítja a körömágyamat

Vicus

2017. január 29.

Legrosszabb körömlakklemosó, amivel találkoztam. A végét már inkább kiöntöttem, mint hogy el kelljen használjon.. Olyan, mintha maga a körömlakklemosó vízzel lenne felhígítva és ezzel dörzsölgetném a körmeimet. Borzasztó! Nem 1, hanem 0 csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

LathatatlanOzike

Őő... Nekem szépen leszedte a körömlakkom, és kárt sem tett bennem. :D
Van jobb nála, de egy erős 4-est megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Őő... Nekem szépen leszedte a körömlakkom, és kárt sem tett bennem. :D
Van jobb nála, de egy erős 4-est megérdemel.

Bildiko78

2016. július 30.

Jaj, ebbe én is belefutottam, mentünk valahova, útközben akartam renbe rakni a körmeimet de otthon felejtettem a lemosót. Nagyon örültem hogy kis faluban nyitva találtam egy boltot és még lemosó is volt benne. Hát az öröm gyorsan elszállt, nagyon rossz, de azért valamennyire sikerükt lemosnom. Néhány hónap múlva ismét elővettem, akkor már teljesen alkalmatlan volt körömlakk leszedésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

lovecreams

2016. július 30.

Büdös, szárít és kínszenvedés vele lakkot lemosni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Büdös, szárít és kínszenvedés vele lakkot lemosni!

clauann

2016. március 1.

Vész esetén, ha nincs más. vállalható. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Vész esetén, ha nincs más. vállalható. :D

angry

2015. augusztus 5.

Mintha vízzel akarnám lemosni a körömlakott a körmömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Mintha vízzel akarnám lemosni a körömlakott a körmömről.

oviki

2015. július 28.

Rettentő büdös, úgyhogy inkább az erkélyen folytattam a körömlakk lemosást, ami kb fél órámba telt, mert egyszerűen nem akarja leszedni a lakkot!! Már fájt az ujjam, annyit dörzsöltem, mire leszedte. Ráadásul totálisan kiszárította az ujjaimon a bőrt, pikkelyesre!! Ez múlt héten csütörtökön volt, azóta még nem jött helyre a bőröm! Kukában landolt!! Még szerencse, hogy nem volt drága. Inkább beruházok valami minőségibb lemosóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Testbe

2015. április 18.

Nem értem az előttem szólókat, én teljesen meg vagyok vele elégedve. Kevés is elég belőle ahhoz, hogy teljesen eltávolítsa a körömlakkot, semmi kifogásolnivalót nem találok benne. Nekem még az illata is tetszik, szerintem valamivel édesebb, mint a többi lemosóé. :D Plusz pont neki, amiért nem szárítja ki a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

audreycoca

2014. november 10.

Hát én nem tudom, hogy tesztelték- e mielőtt elkezdték gyártani, de ez bizony nem mossa le a körömlakkot. Szerintem úgy voltak vele, hogy büdösnek büdös akkor jó lesz. Minden egyes alkalommal amikor használtam, bosszankodtam és arra gondoltam, hogy mindjárt egy tálkába öntöm és beleáztatom a kezem talán úgy lehozza a 2 azaz KETTŐ réteg lakkot a körmömről. Ja és kiszárítja a körmöket és a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol