Cos De BAHA

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2024. március 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

• intenzíven hidratálja a dehidratált és fakó bőrt
  • védi a bőrt a korai öregedéstől
  • feszesíti a bőrt és kiegyenesíti a szarkalábakat és ráncokat
  • támogatja a bőr természetes rugalmasságát és feszességét

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Jazmin01

2024. április 6.

Géles állagú, színtelen szérum. A bőröm issza, de semmi extra. Ez egy hyaluron szérum, pont ennyit tud. Elhasználtam egy 60ml-est belőle, nem hiszem hogy újraveszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 6.

MangoManic

2022. november 5.

Csak par napja hasznalom, par het mulva jovok updatelni ha nem felejtem el:
Veeegre egy olyan hialuronszerum ami sosem irrital. A kis hialuronos termekek bantjak a borom sajnos, ugyhogy megvaltas volt ez a szerum. Hidratalo toner utan es hidratalo krem elott hasznalom, igy jobban beszivodnak es puhabb lesz az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 5.

Csak par napja hasznalom, par het mulva jovok updatelni ha nem felejtem el:

dkitti87

2022. január 4.

A legtisztább hyaluron amivel találkoztam. A YouTube-on ajánlotta egyszer egy hölgy, hogy szerinte ez a legbiztonságosabb dermapen kezeléshez, úgyhogy én ezt szoktam használni Dermapen-hez és csodás lesz a borom a kezelés után, pont most rendeltem egy jó nagy 250ml üveggel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 4.

Kata lizator

2020. február 26.

Dermarollerezés előtt és után használom. Illetve minden nap reggel és este rétegzős rutinban. Nagyon szeretem. Magas molekulasúlyú hyaluron sav, így nem irritatív. Dermarollerezéshez maga a tökély. A tartósítószere is jól torelált.
Amikor elkezdtem használni a retinolsavat, akkor is nagy segítségem volt. Még mindig a hozzászoktatás időszakában vagyok - 5. hét, asszem -, de csak az elején tapasztaltam hámlást a saját hibámból (azelain savat használtam egyik éjjel - ezt még nem kellett volna :-)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.