Egyéb

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2020. március 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

• intenzíven hidratálja a dehidratált és fakó bőrt
  • védi a bőrt a korai öregedéstől
  • feszesíti a bőrt és kiegyenesíti a szarkalábakat és ráncokat
  • támogatja a bőr természetes rugalmasságát és feszességét

Kata lizator

2020. február 26.

Dermarollerezés előtt és után használom. Illetve minden nap reggel és este rétegzős rutinban. Nagyon szeretem. Magas molekulasúlyú hyaluron sav, így nem irritatív. Dermarollerezéshez maga a tökély. A tartósítószere is jól torelált.
Amikor elkezdtem használni a retinolsavat, akkor is nagy segítségem volt. Még mindig a hozzászoktatás időszakában vagyok - 5. hét, asszem -, de csak az elején tapasztaltam hámlást a saját hibámból (azelain savat használtam egyik éjjel - ezt még nem kellett volna :-)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate