Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillubaby, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

bogcsilike

2015. július 15.

Nekem is van egy, a 097-es, ez egy élénk lilás-rózsaszín lakk. Szerintem jól fed, bár én jobbat szeretem két rétegben. Abszolút nem szárad lassan, bár én közbe szoktam fújkálni, hogy ne legyen olyan lassú a folyamat. (Aki úgy érzi lassan száraz, próbálja ezt ki). Szerintem ez egy jó lakk, én 290 forintért jutottam hozzá egy helyi ajándékboltban. Megmondom őszintén, nem vártam tőle sokat, mert ennyiért nagyon nem lehet kapni semmit, nem hogy jót. Aztán kipróbáltam. :D És most nagyon tetszik, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

evee06

2014. február 5.

kremimado hozzászólásával teljesen egyetértek én is megvettem a sárga lakkot.. Kritikán aluli (folyós, csúnyán fed, szerintem még 3 réteg se lenne elég), azóta se használom de nincs szívem kidobni maximum díszítésre jó lesz. Ezen kívül még van egy mélyzöldem, az viszont pont ennek az ellentétje, úgyhogy ez olyan lakkja válogatja..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Csillagpor123

2013. október 11.

Nagyon lassan szárad! Több óra száradás után is elkenődött alvás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Nagyon lassan szárad! Több óra száradás után is elkenődött alvás közben.

kremimado

2013. augusztus 2.

Sárga színben vettem. BORZALMAS! A szónak minden betűjével! Nekem nagyon folyós volt,és nem is tudom. SZÖRNYŰ! Soha többet nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Lassunyuszi

2013. július 17.

Van egy smaragdzöldem, 333,3333Ft-ért jutottam hozzá 3db 1 ezresért akcióban. Nagyon meglepődtem, mert ezt egy bazárban vettem, és csak azért, mert ezt a színt máshol nem találtam, akkor és ott megláttam, és megvettem, 2 másik lakkal, de azok nem ilyen márkájúak voltak.
Én maximálisan elégedett vagyok vele, bár lábamra kentem fel, de 2 rétegben jól fedett, fedőlakkot kentem rá, úgy normálisan meg is száradt, és nem kenődött el, pedig crocs-ban rohangáltam festés után egy órával.
Nem ígér zselés hatást, meg fűt fát. egyszerűen az, ami, egy körömlakk, ami működik, és gyanítom a tartóssága sem kritikán aluli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

agiv

2013. január 23.

Kb. 1 hete vettem ezt a fajta lakkot egy pinkes árnyalatban,egy kicsit féltem hogy gagyi lesz és hamar lekopik.viszont kellemesen csalódtam. 2 rétegben kentem fel,elég hamar száradt, rá a gyorsszárító fedőlakk,pénteken kentem fel,ma szerda van és szuperül bírja,minimálisan kopik a körömhegyről.Mindent Egybevetve szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

somodiedo

2012. december 26.

Pár napja kaptam egy ilyen csillámos lakkot, nekem elég gyorsan száradt és tartósnak is bizonyult, 3-4 napja van a körmömön úgy, hogy mosogattam és hajat is mostam időközben, de még mindig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Gabriella92

2012. október 23.

Valóban nagyon jó! Nyugati aluljárójában vettem egy nagyon szép arany csillámosat, kemény 380 forintért kétszer akkora mennyiség mint egy drogériás lakkért. Nagyon könnyű vele dolgozni, nem csíkoz és a bőrömre is alig megy ki egy kevés. Kicsit tényleg nehézkesen szárad, a lakk nagyon büdös, de másnapra már nem érezhető. Szerintem nagyon megéri, tartós, olcsó és szép is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

dorkaww

2012. augusztus 14.

Életem legjobb lakkja. Komolyan. 380Ft-ért vettem a Westendben egy újonnan nyílt üzletben. Először kicsit féltem tőle, vacilláltam hogy talán a Moyra lakkot vegyem-e meg de végül ennek a márkának a citromsárga lakkja jött velem. Hála a jó istennek. Egy szép neonszínű sárgára vágytam és meg is kaptam. Már 3 napja a körmömön van (ami az én körmeimnél matuzsálemi időnek számít) és még mindig úgy néz ki mint amit 5 perce lakkoztak ki. Ugyan tényleg lassan száradt és kellett 3 réteg hogy teljesen befogja a körmeim és szép neon színe legyen én mégis egy tökéletes lakknak tartom ennyi pénzért. (Nem sokkal vagy egyáltalán nem drágább mint a mini Essence körömlakkok és kb 2-3szor annyit kapunk a pénzünkért!!!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

orban.klaudia

2012. július 11.

Nekem egy arany csillámos lakk van belőle, és nagyon jó, tartós, csak picit lassan szárad, de ennyi még belefér ennyire olcsó lakknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol