CR

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TijuMK, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ryah

2013. október 11.

5-nél kevesebb csillagot nem tudok rá adni. :) Gyakran vásárolok ilyen CR-es körömlakkokat, kínaiban, és én azt tapasztaltam, hogy csöppet sem bírja rövidebb ideig a körmökön, mint pl. az Avonos lakkok (jó pár fajtát kipróbáltam az Avonosok közül is, de hamar kopásnak indult az is, szóval igazából tökmindegy, csak abból a szempontból nem, hogy ezek a CR-eseket 3-400 ft-ból kijönnek, míg az Avonos meg több, mint duplája, árban, és még nincs is ennyi lakk az üvegben...)

A CR-esből, amiket én próbáltam eddig (a számok nem biztos, hogy helyesek, ezért írtam a színt is):
- Nail Polish: 06 (királykék - imádom ezt az árnyalatot belőle *-*), citromsárga (olyan "normál",nem az a neonos. Ennek viszont nem tudom a "kódját" :/ ), és 10 (ami egy középzöld színű lakk)
- Care Romeis: 128 (pisztáciaszín)
- Cairuo: 02 (a szám nem biztos... :/ de királykék, olyan mint a Nail Polish 06-os árnyalata, direkt vettem még egyet arra az esetre, ha a másiknak eszébe jutna kifogyni :) ), és 06 "milk" árnyalat (fehér, kíváncsi vagyok, ez hogyan fog beválni).

Tény, hogy nincs valami kellemes illatuk, de én már teljesen hozzászoktam. :)
Még egy nagy előnye van ezeknek a lakkoknak: tapasztalataim szerint, ha 1 rétegben kenjük, gyorsan szárad (de többnyire én is át szoktam rajta szaladni az ecsettel még egyszer: a legtöbb lakk esetén ilyenkor már nehezen száradnak a körmök, de a CR-eseknél a 2. réteg is nagyon hamar megszárad). Ma a sárgával teszteltem: kb. 10-15 perc alatt kész voltam a körmeimmel (a felkenési időt is beleszámolva, na meg azt, hogy miután megszáradt az első réteg, kentem egy másodikat is - és mindent összevetve negyedóra alatt indulásra kész voltam).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

- Care Romeis: 128 (pisztáciaszín)

Tény, hogy nincs valami kellemes illatuk, de én már teljesen hozzászoktam. :)

arybaba2

2013. július 7.

Én is egy kínaiban vettem 300 Ft körül.Ez egy átlátszó lakk benne sok kék csillámmal (46).Fedőlakknak tökéletes.Tényleg büdös,de később elillan és nem érzem.Mondjuk nem is nagyon szagolgatom a körmeimet..Ennyiért 5*.
Update:Amit nem szertek benne ,hogy kívülről tök folyékonynak tűnik,de ha felvisszük kicsit sűrű.Könnyen el lehet oszlatni,de ez néha gondot okozhat.4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 7.

barbee77

2013. március 29.

2-300 Ft körül szereztünk be a húgommal 6 árnyalatot: 06, 22, 88, 93, 100 és 113. Valamelyik pattogzik, valamelyik csak több rétegben fed, de összességében meg vagyunk velük elégedve. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

adri97323

2013. március 25.

Egy kínai boltban vettem 300Ft körüli áron. A 47-es árnyalat van meg ami egy rózsaszín, csillámokkal teleszórt lakk. Tényleg nagyon büdös és lassan szárad és száradás után is érzem még a kellemetlen szagot. 4 csillagot megérdemel az olcsósága miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 25.

mili

2012. december 15.

250 ft-ért vettem egy pinkes árnyalatot. Elég kellemetlen a szaga, de szerencsére, tényleg hamar elillan. Egy rétegben szépen fed, és az ecsetével csíkmentesen kenhető. 3 napig bírta pattogzás nélkül, de aztán lemostam, mert volt még másik lakkom is, amit ki kellett próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 15.

Ingrid

2012. december 15.

Én egy kis kínai üzletben bukkantam rá, csak azért vettem meg, mert neonrózsaszín árnyalatot előtte még nem igazán láttam máshol. Egész jól fed már egy rétegben is, de nehezen terül, lassan szárad és irdatlanul büdös :D Persze ezt még túl lehet élni, volt vagy 250Ft a lakk. Biztosan nem lesz a kedvencem, de egynek elmegy. Hamar elkezd besűrűsödni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

TijuMK

2012. augusztus 29.

Nem hiszem hogy lesz, még egy ember akinek ilyen lakkja van de hátha, bevallom én Marokkóban vettem egy bazárban már nem is emlékszem mennyi volt, de kb 150-200 forint lehetett ha átszámolom. Nekem tetszik, főleg hogy ott ki is próbálhattam az összeset az eladó legnagyobb örömére, 1 rétegben is jól fed, viszont olyan szaga van hogy légy irtónak is elmenne, szerencsére felkenés után gyorsan elillan. Nekem elég erős körmeim vannak így nem érzem hogy szárítana vagy bármi rosszat is tenne vele, 18ml-es amúgy a kiszerelés szóval kb sose fogy el. Viszont az összetevőket látva ha bedobnánk a tűzbe biztos nagyot szólna :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, Ethyl Acetate