Egyéb

Ár:   €15   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: jirka, Módosítva: 2020. február 4.

Ár:   €15
Kiszerelés:
Kategória:   Hajformázók

Minden típusú és hosszúságú hajtípusra alkalmas, klasszikus formázó kefe ideális a simítás és a formázás számára.

Bellana

2020. november 9.

Nagyon szuper kis hajkefe, bár én leginkább arra használom, hogy kis részekre szedjem a hajam és utána ujjal göndörítem. A haj kifésülésére nem az igazi, de nem is arra való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

tara95

2020. június 10.

Őszintén szólva nagyon-nagyon szkeptikus voltam ezzel a hajkefével kapcsolatban. A TT óta tudjuk, hogy érdemes akár többet is áldozni egy jó fésűre, kb egyszer kell kiadni rá életed során és magasan veri a teljes piacot. Ez a fésű is ilyen. Nekem erősen hullámos hajam van, aminek a teteje inkább egyenes, az alja pedig csigásan begöndörödik. Már ha jól van ápolva. A magyar göndör közösség csoportban ajánlották a denmant és a rengeteg videó és kép ellenére is kétkedve rendeltem meg. Ma használtam először, bénácskán, nem is a teljes hajhosszomon, első körben kivágtam volna a kukába, de nem adtam fel. Megmostam a hajam, balzsam, kifésültem, cantu, törülköző, vártam kb 5 percet, egyenesre átfésültem a TT-el és elővettem a denmant. Végighúzva, a végén forgatva a vizes (!!!) tincsen kell használni. Már most látszik, hogy gyönyörűen definiált fürtöket kaptam, de még szárad. Mindenképpen jövök még bővíteni, ez első benyomás volt. Ja igen, hosszú hajam van, a 7 soros teljesen jó választás volt.

Up: kiszedtem végül 3 sort, számomra így a leginkább ideális, a 7 nagyon szétszedte a tincseket és csak szöszös lett. Akkor működik a legjobban, ha jól csúszik, érdemes felpakolni viszonylag sok cantut, krémet, zselét ki mit használ, különben szenvedés. Utána ki szoktam óvatosan nyomkodni egy pólóval a felesleget és teljesen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.