Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Alkohol és aluminium-klorid mentes golyós dezodor. Semleges illatú, ezért férfiak és nők is egyaránt használhatják. 24 órás védelmet biztosít.

Kiszerelés: 65 ml

egifeny

2013. július 16.

100as jellegu boltban vettem 250 ft-ert, ennyiert, ilyen osszetevokkel nagyon csodas :) am az illata nekem nagyon nem, elsore meg elment, de egyre kevesbe birtam elviselni (bar nem tartos) olyan puderesen savanykas-erjedt illata van sztem (baratomnak pl tetszik, o gyumolcsosnek erzi) hatasilag jo volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 16.

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.