Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annajeney, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ajaknövelő szájfény, ami dúsítja és feltölti az ajkakat, a tartós klinikai szájfeltöltés alternatívájaként.

Klinikailag igazolt hatás, Super Size Complex-szel, B5 vitaminnal.

KataB

2020. június 20.

Nem csinál konkrétan semmit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Nem csinál konkrétan semmit...

DDDiana

2020. január 23.

Lefekvés előtt szoktam többnyire használni, így reggelre tényleg teltebb lesz az ajkam, de ez csak ideiglenes állapot. Nagyon kevés ajakápoló hozza rendbe a kiszáradt ajkaimat, de ez a termék jól hidratál. Ezt a tubust elhasználom, de nem veszem újra, mert borzasztóan ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Vivyenn

2019. október 30.

Dúsítást ugyan nem tapasztaltam, de legalább jól hidratál . Íze nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Dúsítást ugyan nem tapasztaltam, de legalább jól hidratál . Íze nagyon rossz.

annajeney

2019. szeptember 4.

A makeup.hu-ról rendeltem, mikor szembejött a reklámja, gondoltam ez kell nekem! NE kövessétek el az én hibám, NE költsetek rá feleslegesen. Ez egy átlátszó szájfény, pocsék, ragadós, levakarhatatlan állaggal. (megül a kupakjában a cucc használat után, összemaszatolja a csomagolást, és az egész táskám ragad tőle konkrétan mert a víz se hozza le) 300 Ft-os eurós bolti szájfények különbek. A leírtakkal ellentétben semmiféle bizsergető hatása nincsen, egyáltalán nem dúsít az ajkakon semmit - nem többet, mint az imént említett olcsó szájfények. Ja, és erőteljesen szárít is. Minden tulajdonságot felvonultat, amit gyűlölök egy termékben, kizárt, hogy újravegyem. Szerintem ez az egy csomag se fogy el, előbb dobom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate