Egyéb

Ár:   749 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A 100% természetes összetevőket tartalmazó kókuszolaj és pakolás 2in1 táplálja a hajgyökereket, így segít megerősíteni és hidratálni a túlzottan száraz hajat. Segít, hogy a haj ragyogóan fényes és ápolt legyen. Minden hajtípusra alkalmazható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

AkInImOd

2021. március 8.

Véletlenül láttam meg, de egyből kettőt tettem a kosaramba. Az illata mennyei, nem egészen kókusz, kicsit vanília is. A nagyobbik félben lévő hajápolókrém krémes és sűrű állagú, vaníliapuding színű pakolás, amit a leírás szerint a hajtövekre is felvihetünk. Nekem ez a fele nagyon tetszett a terméknek, és hosszú idő óta ez volt az első olyan krém, ami tényleg élettel töltötte fel a hajamat pár napra. Ugyanakkor a harmadik napon már zsíros volt a hajtövem, pedig az nálam más termékkel minimum 5 nap, mire elkezdődik.
A kisebbik felében, az olajnak érdekes illata van, de az én hajmennyiségemre nem elég. A hajvégeimre kentem, hogy az extra szőkítettség szintén kapjon plusz ápolást, de nagyon elnehezítette azt a maroknyi tincset, ott zsírosodott be a leghamarabb a hajvégem, szinte másnapra.

Összesen 4*, de csak a krémes pakolás miatt már megéri kipróbálni, és azt ha lehetne magában kapni, tutira újra megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.