Egyéb

Ár:   919 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klddr, Módosítva: 2020. július 13.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Fog- és szájápolók

100%-ban lebomló bambusz nyél szénnel bevont BPA mentes műanyag sörtékkel. Extra puha sörtékkel biztosítja a fogak tisztítását.

klddr

2020. augusztus 3.

Teszi a dolgát, tényleg irtó puha a sörte, kellemes csalódás volt. Az első pár alkalommal még érezni lehetett a fa ízét, ami kicsit kellemetlen volt, de utána gyorsan elmúlt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.