Egyéb

Ár:   200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jemelja, Módosítva: 2016. július 14.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Felületfertőtlenítésre, kéztisztításra, lakossági felhasználásra. Hatékonyan fertőtlenít, biztonságos a bőrnek. Speciális összetevőinek köszönhetően elpusztítja a baktériumok 99,9%-át. Aloe vera tartalma ápolja és puhítja a bőrt. Gyors, egyszerű tisztálkodás szappan és víz nélkül. Nem tartalmaz alkoholt, és parabén származékokat. Gyermekek és felnőttek egyaránt használhatják. Ideális megoldás otthon és utazás közben is.​

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tonic

2020. április 13.

2017.09.19.
Jó kis darab, útközben,táskába tökéletes.
Up
Az utóbbi hónapokban kétszer is visszatettem a boltban a nagy kiszerelést,ki gondolta akkor,hogy minden ilyesmi hiánycikk lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 13.

2017.09.19.
Jó kis darab, útközben,táskába tökéletes.
Up

viva885

2018. szeptember 20.

Olcsó, jó illatú, és hatékony egyben.
Nem csípi a bőröm, ha épp sebes.
Hamar leszedi a koszt. Viszont kicsit mintha foszladozóbb lenne az anyaga nekem kicsit vékony a kendő de ettől függetlenül egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Olcsó, jó illatú, és hatékony egyben.
Nem csípi a bőröm, ha épp sebes.