Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2013. szeptember 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

agica0723

2013. október 1.

eBay-ről rendeltem 1$-ért :) Nagyon cuki a tégely, igazából csak a miatt vettem meg, gondoltam, hogy majd táskába jó lesz, ha a krém nem tetszene, majd teszek bele olyat amit szeretek. De erre nincs szükség,mert jó kis krém van benne. Kellemes citrus illata van, krémes állaga ami könnyen beszívódik. Mindenképpen megérte! :)

encimokus! :Licitáltam rá, így olcsóbb volt. Próbálj Te is licitálni, ha van most is. Nem mindig van, de ha van, akkor általában több darab fut egyszerre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Hidratálók: Glycerin, Polyglycerin-3

Squalane eo 1 0