Egyéb

Ár:   £19   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: asdf27, Módosítva: 2019. április 3.

Ár:   £19
Kategória:   Dezodorok

Jázmin, liliom, bergamott, szantálfa, ámbra és pézsma illatjegyekkel gazdagított dezodor permet.

asdf27

2019. október 24.

már régóta keresek egy jó dezodort. próbáltam Dove-ot, gondoltam, hogy egy kicsit drágább Rituals hátha segít, de valahogy az sem volt az igazi, és aztán egy videoban egy celebrity makeup-artist ajánlotta, és gondoltam, hogy próbáljuk ki. Eközött és a Clarins között ingadoztam, aztán ezt választottam. Árban hasonló, mindkettő egy vagyonba kerül.
Nem könnyű megszerezni, Londonban csak a Harrodsban lehet venni, sehol máshol és az eladó szerint ott 15-20 asával veszik a közel keleti vásárlók, az egyik weboldal szerint pedig ez amerika best selling luxus szépségterméke. érdekességként megemlíteném, hogy a doboza úgy néz ki mint valami 30-40 éve sárguló műanyag őskövület és tényleg elég jó súlya is van. ( más oldalakon panaszkodtak, akik utaznak, hogy elég nehéz a doboza)
az illata tényleg nagyon szolíd és kellemes, finom, puha, és egész nap megmarad.
az álmom, hogy teljesen hintőpor száraz leszek az nem jött be, viszont valahogy tényleg kevésbé drámai a dolog, és bármi is történjék, semmi, de semmi szag nincs, mindig visszatér az a kellemes, puha illat, ami a nap elején körbevett minket. a sok kipróbált közül még mindig ez a legjobb.
a ruhán sem hagy foltot.
az illata egyébként sokkal jobb, mint a hasonló nevű parfümé.
állagra is finom selyem tapintású, keményebb felületű valami, remélem, hogy sokáig fog tartani.
egyelőre most ennyi, majd jövök még az updatekkel. azért csak 4 csillag, mert ilyen árkategóriában azt szeretné az ember, hogy teljesen száraz legyen.

update2: foltot hagy a ruhán. összességében 3* ár-érték arányban.
Ha valaki jó izzadásgátlót keres, akkor Rexona Maximum protection-jával jobb hatást fog elérni. Azt hiszem, hogy ezt inkább "parfümként" fogom használni, :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

a ruhán sem hagy foltot.
az illata egyébként sokkal jobb, mint a hasonló nevű parfümé.

update2: foltot hagy a ruhán. összességében 3* ár-érték arányban.