Egyéb

Ár:   2800-4100 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2015. június 24.

Ár:   2800-4100 Ft
Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   online, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A belülről fakadó szépségért! A tabletta 9 fontos összetevőt tartalmaz a szép bőr, az erős haj és az egészséges köröm számára (aranyköles, kovaföld, szelén, biotin, pantoténsav, cink, MSM, vas, réz).

Összetevők: Biotin, Pantoténsav, Szelén, Cink,  CI 77400, Vas, Metil-Szulfonil-Metán (Msm), Kovaföld, Aranyköles-Kivonat

taptilu

2019. július 24.

Csomó hajnövesztő kapszula szedése után találtam rá erre, és nekem ez az egyetlen, ami bevált! A hajam alapból vékonyszálú, töredező, nem nő egy bizonyos hossz alá, és azt is lassan teszi, viszont ettől látványosan elkezdett nőni! Egyedüli mellékhatás, hogy mindenhol máshol is nő a szőr, nem csak a fejen :D
Nekem azt javasolta fodrász, hogy kúraszerűen érdemes szedni 2-3 hónapig, majd pihentetni 1-2 hónapig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

mkdorina

2019. január 26.

Párommal együtt kezdtük el szedni kb. 2 hónapja. Szerencsére nem vettük észre, hogy plusz étvágyat csinálna. A hajam láthatóan erősebb lett, és a babahajaim is bedúsultak. Ma erős lámpafénynél láttam meg, hogy férjem új babahajai kezdtek nőni, ami ezelőtt jóval kevesebb volt. Észrevehetően dúsabb lett a haja! A körmöm eddig is erős volt, nem vártam változást :D A bőrömön nem nagyon vettem észre semmit, bár örültem volna ha ezek után a pattanások utáni piros foltok végre eltűnnek. Ettől függetlenül szerintem remek termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

szzh01

2016. augusztus 2.

Több, mint 2 éve kezdte ajánlgatni fodrászom ezt a kapszulát, de a viszonylag magas ára és nehéz beszerezhetősége miatt nem vettem. Próbálkoztam többféle olcsóbb szépségvitaminnal is (dm-es das gesunde plus, Biovanne), de semmi komolyabb hatását nem tapasztaltam egyiknek sem. Végül 2 hónapja rászántam magam és megvettem egy 3 hónapos kúrányi mennyiséget (ennél kevesebb szedési időnek nincs értelme) egy olcsó webáruházban 2800.-/doboz áron. Milyen jól tettem! Kb. 1,5-2 hónap szedés után kezdtem el először valami változást érezni. A bőröm nagyon finom, selymes tapintású és feszesebb lett, hetek óta nem kell testápolóznom, csak szappant (igaz, jó minőségűt, oliva olajosat) használok. Nemrég voltam festetni a fodrásznál (extra vékony szálú, szőkített, sérült hajam van), és amikor a fodrász a hajamhoz nyúlt, felkiáltott, hogy mi van vele, mert sokkal jobb lett a hajam állaga, teltebb, jobb a tömege. Ekkor árultam csak el neki, hogy végre valahára elkezdtem szedni a Böhm-öt. Sajnos gyorsabban nem nő tőle a hajam, ami egyébként nagyon lassú növekedésű. A töredező kézkörmeimet kicsit javította, de itt még van mit tennie. Meglátom, 3 hónap után jön-e még valami plusz a pozitívumokhoz, de a bőrömön már most nagyon átütőnek érzem a változást. Nem csinál plusz étvágyat, semmiben nem befolyásol a szedése, naponta 2x1 tablettát kell belőle evés után bevenni. Mindenkinek ajánlom, aki szépségvitamint szeretne szedni, hogy egyből ezt vegye, nem érdemes mással kísérletezgetni!

UPDATE: A termék pontos összetétele az alábbi (a termékleírásba már nem tudom betenni):
Tápanyagérték a napi adagban (2 tabletta):
Biotin: 300 μg (600 NRV %)
Pantoténsav: 4 mg (66 NRV %)
Szelén: 60 μg (109 NRV %)
Cink: 8 mg (80 NRV %)
Réz: 1000 μg (100 NRV %)
Vas: 6 mg (43 NRV %)
Metil-szulfonil-metán (MSM): 30 mg
Kovaföld: 720 mg
Aranyköles-kivonat: 140 mg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Tápanyagérték a napi adagban (2 tabletta):
Biotin: 300 μg (600 NRV %)
Pantoténsav: 4 mg (66 NRV %)
Szelén: 60 μg (109 NRV %)
Cink: 8 mg (80 NRV %)
Réz: 1000 μg (100 NRV %)
Vas: 6 mg (43 NRV %)
Metil-szulfonil-metán (MSM): 30 mg
Kovaföld: 720 mg
Aranyköles-kivonat: 140 mg

Cappio

2015. december 4.

stressz miatt nagyon erős hajhullásom volt és semmi sem segített. bőrgyógyász felsorolt néhány vitamint, ami jó lenne rá. . mivel nekem a revalid, dm-es, és társaiktól csak rosszabbodott a helyzet, erre esett a választás. kb 1.5 hónap kúra után elkezdtem észrevenni, hogy sokkal kevesebb hajam hullik már, a bőrömre is jó hatással van, szerintem a körmeim is gyorsabban nőnek. koffeines sampont használok mellé egyébként. nagyon megvagyok vele elégedve, de 3 hónapig kitartónak kell lenni, mert legalább ennyi idő kell, hogy hassanak ezek a vitaminok, samponok.
örülök hogy ezt választottam és biztos hogy még fogok belőle kúrát tartani később is. én is csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.