Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pixybaba, Módosítva: 2016. június 17.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A készítmény használata ajánlott: a hüvely mindenfajta korokozójának-vírusnak, baktériumnak, gombának, féregnek-kiirtására. A szervezetet máshol is támadó kórokozók elleni gyógykezelés kiegészítésére a hüvelyben. Hüvelyi műtétek előkészítésére. Rákszűrés előkészítésére. A tabletta mellett bármilyen egyéb fertőtlenítő vagy gyógyszer használata felesleges és rontja a szerves jód hatását. A Colpo-Cleaner oldatával kimosható a gyulladásos váladék. Teljes felületen elpusztít minden helyi kórokozót. A kúrát két napon át kell folytatni, napi háromszori használattal.

Összetevők: Polividon-Jód,  Makrogol 6000,  Nátrium-Hidrogénkarbonát,  Vízmentes Citromsav

rekuci2

2020. május 30.

Nekem mindig is problemas volt a lenti tajekom. A floram barmitol fel tud borulni. Eleinte azt hittem valami nagyobb baj van, voltam 4 kulonbozo nogyogyasznal, de egyik sem talalt semmit. Elegem lett ebbol es az interneten kutattam mig vegul ratalaltam erre. A rossmannban vettem.
Es a hatasa valami elkepeszto.
Mar egy fel tabletta is eleg ahhoz, hogy nagyjabol megszuntesse a boseges folyasomat. Kiprobaltam mar tobb ezer forintos gyogyszertari receptkoteles keszitmenyeket (amik persze semmit nem ertek), de EZ boven lekorozi az osszeset. Alapveto dolog lett a furdoszobamban. Ajanlom mindenkinek aki ilyen bajokkal kuszkodik, egy probat minden keppen meger. Nekem nagyon bevalt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Es a hatasa valami elkepeszto.

timcsike198989

2020. január 21.

Gombás fertőzésere nagyon jó,hamar megszűnteti a panaszokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Gombás fertőzésere nagyon jó,hamar megszűnteti a panaszokat.

veronka052194

2019. július 1.

visszatérő panaszokat teljesen megszüntette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

visszatérő panaszokat teljesen megszüntette.

titikutyus

2019. június 7.

Sajnos nekem nem használt, meg vagyok döbbenve a sok pozitív komment láttán. Nálam az Ellen probiotikus tampon szüntette meg a flóra felborulásának problémáját. Nem használom többet ezt a pezsgőtablettát, valószínűleg nem véletlenül nem ajánlja a legtöbb nőgyógyász az intimzuhanyokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

palmiii

2019. május 12.

Nagyon jó. Hosszú ideje tartó problémára volt megoldás a laktózos változatával együtt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Megany

2019. március 9.

A doki javasolta egy rendes fertőtlenítésre,majd amit lemart azt pőtolnom kellett 2hónapig! a másik tabival,hetente 2-3x.Jaj,nagy kinlődás volt,de megerte.Azóta megtanultam,hogy menzi után,szex után,doki előtt/után érdemes irrigálni a sima tablettaval és nem lesz gond...
Befogja a készüleket,ugyhogy jó ha abból eleve 2db van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Befogja a készüleket,ugyhogy jó ha abból eleve 2db van!

Blackxentric

2018. november 25.

Volt egy időszak mikor rendszeresen viszkettem. Akkor kezdtem el használni. Először a sima verzióját, aztán ezt. Hamar elmúlt a kellemetlen érzés. Aki ilyen problémával küzd annak nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

veronikaforgacs

2018. november 25.

Nekem is folyamatosan visszatérő hüvelyi problêmàm van,àltalàban gombás fertőzés. Nem tudni az okát,azt mondta az egyik orvos,sajnos extra érzékeny vagyok mindenre... Ezt a pezsgőtabit,csak ajànlani tudom. Nekem hüvelyi váladékot ássák, elviselhetetlen viszketéssel, szeméremajak duzzanattal jönnek a ,,tünetek". Azonnal ezt használom. Az első alkalom rettenetesen csíp, mivel ugye probléma van odabent... Én naponta 2 x szoktam használni 2 napon át, S a problémán megszűnik. Érdekes egyébként,hogy az egyik orvos kifejezetten ajànlja,mert a gombás folyást ki kell mosni a utána kúppal kezelni,mert csak ,,pang" bent az a gusztustalanság...más orvos pedig azt mondta nem szabad,mert nagymamàink sem hasznàltak semmi ilyen csodaszer. Én személy szerint az első orvosra hallgattam,ha jelentkezik a probléma,azonnal elkezdem hasznàlni majd végül laktóz tabletta zárja a kúrát. Bàtran ajànlom én is mindenkinek és hála érte annak,aki ezt kitalálta.

nellory816

2018. augusztus 28.

Ez a legjobb cucc valaha! Több mint fél éve kb havonta visszatérő gombával szenvedek, voltam már rengeteg orvosi vizsgálaton, több orvosnál, laborral meg mindennel együtt... Rengeteg pénzt költöttem már kúpokra, krémekre, tablettákra, páromat is kezeltük többször is szóval a légyen az, hogy már mindent kipróbáltam. De EZ... másfél napja használom, eddig 4 tabletta ment el és már egyáltalán nincs panaszom. Érdekes, hogy egyik doki sem említette soha, ismerősöm magánorvosa ajánlotta, és így jutott el hozzám a híre. Csodaszer. A laktózos verzióval együtt. És nem is drága szerintem. Örülök, hogy ahogy látom, mindenki másnál is használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Moni86

2018. május 27.

Nagyon jó. Ezt is évek óta használom. :)
Egyszerű és nagyszerű. Fél tabletta is elég egy öblítéshez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Nagyon jó. Ezt is évek óta használom. :)
Egyszerű és nagyszerű. Fél tabletta is elég egy öblítéshez