Egyéb

Ár:   29 USD   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2015. június 9.

Ár:   29 USD
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogfehérítő

Pöti

2016. szeptember 5.

Hihi, itt az én kedvenc fogfehérítőm is.. Próbálkoztam én már többfélével is, pl a Crest matricákkal is, azok se rosszak, de azok számomra kicsit lassan hatnak, pedig használtam a Luxe, illetve a fehér csomagolású Premium kategóriáját. Alapvetően az velük a bajom, hogy kevés anyag van rajtuk, még így is érzékennyé váltak tőle a fogaim, és a nyáladzás az valami kegyetlen volt. Aztán drága scorpi javasolta nekem ezt. Be is szereztem és nagy reményekkel vágtam bele. Aztán jól félre is tettem. Ugyanaz a probléma jött elő, mint a barátosnénál. Nem bírtam a síneket elviselni, csorgott a nyálam, de nagyon durván (ültem és magam elég tartottam egy tálat). Szépen tette a dolgát, de ezt a procedúrát én nem bírtam elviselni, eleve azt se, hogy a család minden alkalommal a földön fetrengett a röhögéstől. Az ínyemet is kicsit irritálta a cucc, szóval eltettem pihenni. Pár napja aztán bekattant valami. Elővettem egy fülpiszkát, és csak a fogaimra feltettem a zseléből, napi 2x10 percre. Persze az idő alatt vicsorgok mint egy Rotweiler, de kevésbé nyáladzok és az ínyemre se kerül. A végén fogkefével átdörzsölöm és csodálom az eredményt. Persze még közel se hófehérek a fogaim. De bíztató az eredmény. Én ugyanis rengeteg teát iszok és ez sajnos meglátszik, hiába vigyázok a fogaimra. De most már sokkal sokkal szebb.. :D És valóban, rengeteg van a tubusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

scorpionqueen

2015. június 2.

EZ tényleg fehérít. Már egy alkalom után is hihetetlen a hatása, a fogászati fehérítésnél is fehérebb voltak a fogaim. Naná, tömény hidrogén peroxid. Ezért megy a maximális pontszám, mert tényleg megérdemli. A zselé óriási adag, nagyon-nagyon sokáig elég lesz.

De a használatát nem tudom, hogy képes vagyok-e folytatni. Az alsó és felső fogsorra való síneket egyszerre nem tudtam használni, mert öklendezni kezdtem, ha mindkettő bent volt egyszerre, így csak a felsőn csináltam meg tegnap az első kezelést (ezért látom az óriási különbséget). Az alsót utána megpróbáltam, de 2 perc után mindig öklendezve vettem ki, nem tudtam végigcsinálni. Nyelni nem tudok tőle, folyamatosan ingerel, valami borzalom. Próbálkozom vele azért, mert tényleg elképesztően jó a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

TEA